خانه اخبار ایران علمی فرهنگی با حضور معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان / جلسه ستاد ساماندهی جوانان در شهرستانها برگزار گردید .

با حضور معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان / جلسه ستاد ساماندهی جوانان در شهرستانها برگزار گردید .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگلویه وبویراحمد  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  در شهرستانها برگزار گردید . عبدالعزیز تقی زاده معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با اعلام این خبر در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل گفت :خدمت رسانی به جوانان از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نباید در این راستا ذره ای غافل شد . جوانان را بازوان هر جامعه دانست و افزود :جوانان دارای پتانسیل زیادی هستند که با استفاده صحیح و علمی از این پتانسیل میتوان در پیشرفت جامعه گام برداشت . . این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان در ادامه افزود:امید وار هستیم با تدابیر خوب و ارزشمند استاندار محترم استان جناب آقای دکتر صابری در خصوص رفع مشکلات جوانان به صورت راه بردی و علمی بتوانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم . ایشان از تشکیل ستاد ساماندهی جوانان در شهرستانها خبر داد و اظهار داشت با تشکیل این ستادها در شهرستانهای استان که به ریاست فرمانداران محترم برگزار خواهد شد میتوان  قابلیتها ،مشکلات و راه کارها را شناسایی کرد و در علمی کردن برنامه ها به نحوه بهتری گام برداشت . اضافه کینم این جلسات در شهرهای دهدشت ،گچساران و بهمئی برگزار شده و در آینده نزدیک جلسه ستاد ساماندهی درسایر شهرستانها  نیز برگزار خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو