خانه اخبار ایران

اخبار ایران

رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 2 ملی پوش بانوان استان با تیم ملی هندبال بانوان عازم رقابتهای قهرمانی آسیا شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 2 ملی پوش بانوان استان با تیم ملی هندبال بانوان عازم رقابتهای قهرمانی آسیا شدند

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پارسایی رئیس هیات هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور و اعزام 2 ملی پوش هندبال بانوان استان به همراه تیم ملی در رقابتهای قهرمانی بانوان آسیا خبر داد.
مصطفی پارسایی ،رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :هیجدهمین دوره رقابتهای هندبال بانوان آسیا به میزبانی کشور اردون برگزار می شود.
پارسایی ،رئیس هیات هندبال استان از حضور دو بازیکن هندبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه تیم ملی در این رقابتها خبر و اظهار داشت:صونا بیداد و بهاره ایزد گشسب دو بازیکن هندبال استان عضو تیم ملی هندبال بانوان کشور در این رقابتها حضور دارند.
رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به جامعه هندبال استان صریح کرد :
رقابتهای هندبال بانوان آسیا از 24شهریورماه تا 3مهرماه به میزبانی کشور اردون برگزار میشود.
 

دیدار سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به همراه شجاعی فر معاون توسعه ورزش با حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج دیدار و گفتگو کردند.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه عباس شجاعی فر معاون توسعه ورزش با حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج دیدار و گفتگو کردند.
جهانبخش ،سرپرست ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های مسئولین استانی،از احداث هتل ورزش شهر یاسوج سخن و از کمبود اعتبار لازم برای تکمیل و افتتاح این پروژه بزرگ و مهم ورزشی خبر و بیان داشت :برای تکمیل این پروژه به 7میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از اختلاف این اداره کل با دستگاه اوقاف و امورخیریه استان در خصوص استایوم تختی و 15هزار نفری خبر و ادامه داد:با توجه به قرار داد منعقد شده با اداره کل اوقاف استان ،متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان استان توان پرداخت مالاجاره را ندارد و باید در این زمینه چاره اندیشی کرد.
بهروز جهانبخش از تحویل موقت استادیوم 15هزار نفری با توجه به وجود 102 نواقص در این پروژه خبر و اظهار داشت:با توجه به پیگیریهای متعدد و برگزاری جلسات با وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی ،متاسفانه بدلیل وجود نواقص و اشکالات امکان برگزاری مسابقات ورزشی در این استادیوم وجود ندارد.
وی ازنبود اسپانسر و حامی مالی در ورزش استان ابراز گلایه کرد و حضور قهرمانان و ملی پوشانی همچون، علی پیروج ،سامان پاکباز که در پارالمپیک 2020 توکیو برای استان افتخار آفرینی کردندرا مایه مبهات و افتخار ورزش استان و کشور برشمرد و از حضور محمد رضا ضیایی بعنوان عضو تیم ملی دوومیدانی کشور در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در کشور قزاقستان خبر داد.
جهانبخش ،سرپرست ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به نقش بانوان در ارتقای ورزش استان در کشور اشاره و از حضور بانوان ورزشکار استان در تیم های ملی دوومیدانی ،فوتبال و فوتسال ،هندبال ،هاکی ،ورزشهای رزمی ،کاراته خبر داد.
حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج ضمن تشکر از تلاش های دستگاه ورزش در ایجاد شور و نشاط اجتماعی ،به نقش ورزش همگانی اشاره و گفت :ورزش جایگاه مهمی در سلامت جامعه دارد و باید در ارتقای سطح سلامت جامعه و احاد مردم تلاش کرد .
حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه با تاکید نقش جوانان در رشد ،توسعه وارتقای ورزش استان ،خواستار شناسایی نخبگان و استعداد های ورزش استان در مناطق شد و اظهار داشت :توسعه زیر ساخت های فرهنگی و ورزشی و ارتقای ورزش قهرمانی و همگانی باید از اولویت دستگاه ورزش باشد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج خواستار فعالیت روزانه حداقل نیم ساعت کارکنان دستگاههای اجرایی استان شد و بیان داشت :فعالیت ورزشی باید در ادارات و دستگاههای اجرایی نهادینه شود.
حسینی نماینده ولی فقیه دراستان بر ایجاد ،راه اندازی و تشکیل تیم فوتبال درمرکز استا ن و شهر یاسوج تاکید و تصریح کرد:تمام مسئولین استانی ،استاندار ،نماینده گان مردم در مجلس شورای اسلامی باید تلاش و حمایت کنند تا دوباره شاهد حضور تیم فوتبال قوی در لیگ کشور باشیم .
 

رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: دعوت بانوی استان به اردوی تیم ملی کاراته کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دعوت بانوی استان به اردوی تیم ملی کاراته کشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پاریاد رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت بانوی کاراته کای استان به اردوی تیم ملی ناشنوایان کشور خبر داد.
سردار پاریاد ،رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :سومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کاراته بانوان جهت اعزام به رقابتهای جهانی کاراته به میزبانی تهران برگزار می شود.
پاریاد ،رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان افزود:این اردو از 22شهریوماه ماه تا 2مهرماه 1400 برگزار می شود.
رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت حکیمه زکی زاده بابکان بانوی کاراته کای استان به این اردو خبر و اظهار کرد:این اردو درتهران میدان امام حسین ،خیابان دماوند ،روبه روی بیمارستان بوعلی ،فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور برگزار و تیم ملی کاراته بانوان ناشنوای کشور خود را برای رقابتهای جهانی 2021 که به میزبانی تهران برگزار می شود آماده می کند.

پاریاد ضمن آرزوی موفقیت برای این بانوی ورزشکار و ملی پوش استان تصریح کرد:در این اردو 12 بانوی کاراته کشور از استان های تهران ،خراسان رضوی ،خوزستان ،زنجان ،فارس ،گلستان ،کرمانشاه و کهگیلویه وبویراحمد شرکت دارند.

 

رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: نایب رئیس هیات استان ،بعنوان سرپرست به اردوی تیم ملی تکواندو کشور دعوت شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نایب رئیس هیات استان ،بعنوان سرپرست به اردوی تیم ملی تکواندو کشور دعوت شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سردار پاریاد رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت نایب رئیس هیات استان بعنوان سرپرست تیم ملی تکواندو ناشنوایان کشور خبر داد.
سردار پاریاد ،رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو آقایان و بانوان کشور جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان تکواندو ناشنوایان به میزبانی تهران برگزار می شود.
پاریاد افزود:این اردو از 20 شهریورماه تا 8مهرماه به میزبانی تهران در محل خانه تکواندو واقع در خیابان شریعتی ،خیابان شهید میرزاپور ،کوچه شهید طاهری ،خانه تکواندو برگزار می شود.
رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت فاطمه صادقی ،نایب رئیس هیات ناشنوایان استان به این اردو خبر و تصریح کرد:رقابتهای تکواندو ناشنوایان جهان 2021 به میزبانی تهران برگزار می شود.

 

جلسه هم اندیشی برنامه های شش ماهه دوم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه هم اندیشی برنامه های شش ماهه دوم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با هدف برنامه ریزی هفته ی دفاع مقدس و شش ماهه دوم هیات های شهرستانی ،جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
جلسه هم اندیشی برنامه ها و عملکرد هیات های همگانی شهرستانی و بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد .
در این نشست که با حضور ابوالفضل رهامی سرپرست هیات همگانی استان ،پزشکپور دبیر،فرامرزیان نایب رئیس ،پناهی خزانه دار و روسای هیات های همگانی شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ،دنا و لنده در محل سالن جلسات ورزش و جوانان استان برگزار شد ،در خصوص برنامه های هفته ی دفاع مقدس و شش ماهه دوم سال جاری بحث و تبادل نظر شد .
رهـــامی،سرپرست هیات همگانی استان در این جلسه ضمن تشکر از حضوراعضای هیات استان ،روسای هیات های شهرستانی ،از تلاش های کمیته های هیات همگانی استان در رشد و ارتقای این هیات تقدیر و گفت :با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا در کشورو تعطیلی سالنها و باشگاهها،هیات همگانی ورزش را به درون خانه های مردم برد.
ابوالفضل رهامی ،سرپرست هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:ورزش هرگز تعطیل نمی شود،و هیات همگانی با توجه به سیاست های فدراسیون همگانی کشور از طریق فضای مجازی ورزش را به خانه های مردم برد.
رهامی ،سرپرست هیات همگانی استان ادامه داد:در سال 1399 این هیات برنامه های متنوعی فرهنگی ورزشی از جمله :نذر خون ،چالش پیاده روی ،لیگ تندرستی ،شب یلدا ،هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،دهه فجر ، آوای ورزش در همسایگی ،هفته دولت را از طریق فضای مجازی برگزار و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و به برندگان جوایزی از طرف هیا ت همگانی استان و شهرستان اهدا شد.
رهامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های علوی ،مدیر کل اسبق اداره کل،جهانبخش سرپرست جدید ورزش و جوانان استان و فدراسیون ورزش های همگانی کشور در توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش همکانی در استان ،از تلاش یکساله اعضاء و کمیته های ورزش همگانی استان و شهرستانها تقدیر و از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ،ورزشی در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس توسط هیات همگانی استان ،شهرستانها و اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.
این مقام مسئول در هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ، حضور جامعه ورزش و هیات همگانی استان و شهرستانها در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا و امام راحل ،دیدار با خانواده معظم و معزز شهدای مربی
،برگزاری لیگ تندرستی ، برگزاری مسابقات ورزشی بصورت حضوری و مجازی و برگزاری همایش پیاده روی خانواده را از مهمترین برنامه های این هیات در هفته ی بزرگداشت دفاع مقدس عنوان و خواستار برگزاری خوب و منظم این برنامه های و حضور گسترده جامعه ورزش شد .
در این نشست روسای هیات های استانی به تشریح برنامه های شش ماهه دوم سال جاری وعملکرد های هیات های شهرستانی اشاره و خواستار حمایت مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات همگانی در برگزاری برنامه های هفته ی دفاع مقدس شدند.

 

با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،مراسم استقبال از نایب قهرمان پارالمپیک توکیو برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،مراسم استقبال از نایب قهرمان پارالمپیک توکیو برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش ،مدیران کل دستگاههای اجرایی استان ،جامعه ورزش استان و ورزشکاران ،مراسم استقبال از علی پیروج دارنده مدال نقره رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو در فرودگاه یاسوج برگزار شد .

در مراسمی "علی پیروج" مدال‌آور نقره ای کاروان ورزش ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ ظهر امروز یکشنبه 14شهریورماه ۱۴۰۰با استقبال گرم و پرشور مسئولین و مردم وارد یاسوج شد.
علی پیروج ملی پوش پرتاب با نیزه کشور پس از کسب مدال نقره پارالمپیک توکیو، در فرودگاه شهدای یاسوج مورد استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.
حسین کلانتری در حاشیه برگزاری این آئین، اظهار داشت: کسب مدال نقره بازی‌ های پارالمپیک توکیو توسط "علی پیروج" دلاور مرد کهگیلویه و بویر احمدی برگ زرین دیگری در دفتر افتخار آفرینی‌ های استان است که تا ابد بر سینه تاریخ استان می درخشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ورزشکاران استان در رشته های مختلف دارای استعدادهای فراوانی هستند، عنوان کرد: باید زمینه شکوفایی استعدادهای نهفته ورزشکاران استان مهیا شود.

کلانتری تاکید کرد: برای پرورش قهرمانان بزرگ در سطح استان باید با استفاده از یک برنامه منسجم و هماهنگ استعدادیابی کاملی از جای جای استان انجام شود و در این راستا می طلبد اداره کل ورزش و جوانان استان براساس برنامه راهبردی تدوین شده گام بردارد.

وی با بیان اینکه پیشرفت ورزش قهرمانی نیازمند نیاز سنجی مناسب است، بیان کرد: حمایت بخش خصوصی به ویژه حوزه صنعت از دیگر عوامل تامین منابع مالی و توسعه ورزش قهرمانی است.

علی پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیودر پرتاب نیزه در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد پس از موفقیت در آوردگاه پارالمپیک در فرودگاه یاسوج اظهار کرد: با تمرینات سخت و شبانه روزی به این مقام دست یافتم

پیروج در ادامه با بیان اینکه همه داشته‌ و موفقیت‌های خود و کشورم را مدیون شهدای گران‌قدر هستیم و اگر شهدا نبودند جایگاه‌ها را تصاحب نمی‌کردیم گفت: به همین منظور مدال خود را به شهید کاظم عبدالمجیدی تقدیم می‌کنم.

نایب قهرمان و دارنده مدال نقره پارالمپیک توکیو با قدردانی از همه مردم و مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص عباسی رئیس پرتلاش هیات کم‌بینایان به برنامه آینده خود اشاره و گفت: برای افتخارآفرینی مسیر سختی را در پیش رو دارم، اما قول قهرمانی در المپیک ۲۰۲۴ را به مردم شریف ایران و استان می‌دهم.
بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این استقبال با تبریک کسب مدال نقره و نایب قهرمانی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات پارالمپیک توکیو اظهار کرد: پیروزی بزرگی برای ورزش کشور و استان اتفاق افتاد و موجب شد که نام کهگیلویه و بویراحمد و فرزندان شایسته استان در بزرگترین رویداد ورزشی جهان پر آوازه شود.

جهانبخش گفت: پیروزی شیرینی بود که توفیق شد این رویداد مهم را در کنار خانواده ورزشکار سربلند هم استانی و به اتفاق مدیر بانک امید از نزدیک شاهد باشیم.

علی پیروج ملی پوش پرتاب با نیزه کشورمان توانست در رقابت‌های پارالمپیک توکیو با ثبت رکورد ۶۴ متر و ۳۰ سانتیمتر مدال نقره را کسب کرد.

همچنین در آئینی در محل گلزار شهدای شهر یاسوج ،علی پیروج بهمراه جهانبحش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ،معاونین ،مسئولین شهرستانی و استانی و جمعی از ورزشکاران و اعضای خانواده و بستگان با قرائت فاتحه و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرده و با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدیدمیثاق کردند

 

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: بازگشت افتخار آمیز علی پیروج قهرمان توکیو به یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازگشت افتخار آمیز علی پیروج قهرمان توکیو به یاسوج

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از بازگشت افتخار علی پیروج دارنده مدال نقره رقابتهای پارالمپیک 2020 توکیو به شهر یاسوج خبر داد.
آرمــان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:ظهر امروز علی پیروج نائب قهرمان توکیو با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان وارد کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج می شود.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان این استان گفت: پیروج پرتابگر نیزه ایران در پارالمپیک توکیو بعد ازکسب مدال نقره این بازی ها ظهر امروزیکشنبه 14شهریورماه در فرودگاه یاسوج مورد استقبال استاندار و مسئولان استانی قرار می گیرد.
آرمان حاتمی افزود: آیین استقبال از این ورزشکار با اخلاق و متواضع ساعت 12 و 10 دقیقه در فرودگاه یاسوج برگزار می شود.
وی ادامه داد: قرار است در این آیین کلانتری استاندار، معاونان استاندار، فرمانده سپاه پاسداران،و جمعی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند.
حاتمی اضافه کرد: با توجه به اینکه علی پیروج مدال نقره خود را به شهید والامقام کاظم عبدالمجیدی و مردم ایران تقدیم کرده است، پس از آیین استقبال، برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا به گلزار شهدا می رود.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: آقای سامان پاکباز دیگر نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در توکیو برای انجام اقدامات درمانی و شرکت در تمرینات در تهران است و به زودی به یاسوج برمی گردد

 

علی پیروج: حریف بریتانیایی دور از انتظار ظاهر شد/ دیر به خودم آمدم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 حریف بریتانیایی دور از انتظار ظاهر شد/ دیر به خودم آمدم

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پیروج پرتابگر نیزه ایران در پارالمپیک توکیو بعد از کسب مدال نقره این بازی ها گفت: حریفم دور از انتظار ظاهر شد و به مدال طلا رسید .

علی پیروج ،بعد از کسب مدال نقره پرتاب نیزه بازی های پارالمپیک توکیو گفت: حریف بریتانیایی من دور از انتظار ظاهر شد و مدال طلا گرفت.متاسفانه دیر به خودم آمدم و او هم بر جریان مسابقه مسلط شد.
پیروج ادامه داد: خدا را شکر مدالم از برنز به نقره رسید و دست خالی بر نمی گردم.
این مدال آور ایران در پارالمپیک توکیو در خصوص لغزنده بودن زمین به دلیل بارندگی و تاثیر آن بر عملکردش گفت: خیلی به بارندگی توجه نکردم. برای کسب مدال طلا آمده بودم ولی متاسفانه نشد. من 23 ساله هستم. با توکل به خدا بعد از کمی استراحت تمریناتم را برای پاراآسیایی و سپس پارالمپیک 2024 پاریس آغاز می کنم.
پیروج در پایان گفت: مدال نقره ام را به کاظم عبدالمجیدی شهید هشت سال دفاع مقدس و مردم ایران تقدیم می کنم

 

پیام تبریک جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت کسب مدال نقره علی پیروج در پارالمپیک توکیو

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و  جوانان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت کسب مدال نقره علی پیروج در پارالمپیک توکیو

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورز ش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان با صدور پیامی کسب مقام دوم و مدال نقره علی پیروج ملی پوشان ارزنده کشورو استان در پرتاب نیزه پارالمپیک 2020 توکیو را تبریک گفت .
در پیام تبریک بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
کسب مقام دوم و مدال نقره ملی پوش ارزنده استان و کشور "علی پیروج در رقابتهای پارالمپیک 2021 توکیو که برای اولین بار در تاریخ ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد حاصل شد افتخاری بزرگ برای ورزش استان رقم زد. این پیروزی بزرگ و میمون را به ملت بزرگ ایران ،دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان ،دکتر کلانتری استاندارمحترم،محبوب و ورزش دوست استان،نمایندگان محترم مردم درمجلس شورای اسلامی،رئیس و اعضای هیات نابینایان و کم بینایان استان ، جامعه بزرگ ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد وخانواده محترم این قهرمان تبریک عرض می نمایم.
ضمن تبریک این موفقیت بزرگ و آرزوی توفیق و سربلندی بیشتر برای این قهرمان ارزنده و افتخارآفرین در رقابتهای بین المللی و جهانی ،از درگاه ایزدمنان استمرار پیروزی‌های جوانان ورزشکار و مومن استان ولایت مدار در میادین ورزشی را آرزومندم.
بهروز جهانبخش
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد
 

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: افتخاری بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیو شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 افتخاری بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیو شد

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره علی پیروج در ماده پرتاب نیزه پارالمپیک توکیو خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :علی پیروج ورزشکار ملی پوش کشورمان و استان در ماده پرتاب نیزه کلاس f13 پارالمپیک توکیو مدال نقره را برای کشورمان و استان کسب کرد .
حاتمی افزود:درنهمین روز رقابتهای پارالمپیک 2020 توکیو و در ماده پرتاب نیزه که عصر امروز پنج شنبه 11 شهریورماه 1400 برگزار شد ،علی پیروج ورزشکار عضو تیم ملی دوومیدانی کشورمان بعد از ورزشکاری از کشورانگلستان با پرتابی به طول 64متر و 30 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش استان و خانواده این قهرمان ملی پوش تصریح کرد :پیروج در پرتاب اول با 60 متر و 16 ؛در پرتاب دوم با 60 متر و 46 ،در پرتاب سوم با پرتابی به طول 55متر و 68 ،؛در پرتابی چهارم با پرتابی به طول 59متر و 14 ،در پرتاب پنجم با طول 63متر و 41 و در پرتاب ششم با 64متر و 30 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره باارزش پرتاب نیزه پارالمپیک 2020 توکیو دست یافت . پرتاب گر اسپانیایی مقام سوم را کسب کرد.
 
صفحه 1 از 667

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو