خانه اخبار ایران

اخبار ایران

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد : افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / روایی نایب قهرمان آسیا شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / روایی نایب قهرمان آسیا شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان کشور در رقابتهای قهرمانی پیشکوتان آسیا به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این مسابقات دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان کشور در رقابتهای قهرمانی پیشکوتان آسیا به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این مسابقات دست یافت.
آرمــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:
بیست ویکمین دوره رقابتهای دوومیدانی پیشکسوتان آسیا در ماده پرتاب نیزه به میزبانی کشور مالزی در شهر ساراواک برگزار شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور در این رقابتها خبر و اظهار داشت:مهدی روایی در این رقابتها بعد از ورزشکار سریلانکایی با اختلاف 60سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
روابط عمومی ورز ش و جوانان استان تصریح کرد :در این رقابت مهدی روایی با پرتابی به طول 59متر و 35 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:این رقابتها از 8 الی 17آذرماه در شهر سارواک کشور مالزی و با حضور ورزشکارانی از 42کشور جهان برگزار شد و مهدی روایی از استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان تنها ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در این رقابتها بود.
حاتمی تصریح کرد :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور مان در بازیهای آسیایی 2010
گوانگ ژو چین ،قهرمان دوومیدانی غرب آسیا در کشور حلب سوریه ،قهرمان جایزه بزرگ آسیا ،قهرمان دانشجویان آسیا در کشور ترکیه در سال 1383،کسب مقام قهرمانی بیستمین دوره رقابتهای دوومیدانی بزرگسالان آسیا در کشور چین و قهرمانی کاپ آسیا در ماده پرتاب نیزه در سال 1397 در کشور تایلند را در کارنامه د ارد.
روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد این موفقیت را به مهدی روایی ،خانواده این روزشکار و جامعه ورزش استان تبریک عرض می نماید.
آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 12:02 )
 

روابط عمومی هیات کشتی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: حضور کشتی گیر دهدشتی در جام بین المللی کودک

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حضور کشتی گیر دهدشتی در جام بین المللی کودک

سروش مقدم مسئول روابط عمومی هیات کشتی کهگیلویه وبویراحمد از دعوت کشتی گیر نونهال هم استانی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سروش مقدم مسئول روابط عمومی هیات کشتی استان از دعوت کشتی گیر نونهال هم استانی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور خبر داد.
سروش مقدم روابط عمومی هیات کشتی استان با بیان این خبر افزود:
کشتی گیر نونهال دهدشتی جهت حضور در جام بین المللی کودک به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور دعوت شد.
مسئول روابط عمومی هیئت کشتی استان ادامه داد:
رضا آذرشب کشتی گیر نونهال دهدشتی جهت حضور در جام بین المللی کودک به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور که در روزهای 15 تا 18 آذرماه در شهرستان گیلان برگزار می شود، دعوت شد.
وی اظهار داشت :
رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 20 تا 22 آذر ماه با حضور 6 تیم خارجی و 5 تیم داخلی در شهر الوند استان قزوین برگزار می شود.
سروش مقدم تصریح کرد:
رضا آذرشب نفر سوم خردسالان کشور در سال 96قهرمانی خردسالان کشور در سال 97 و نفر سوم نونهالان کشور در سال 98 را در کارنامه خود دارد و زیر نظر مربی خود سجاد جوشن در شهر دهدشت تمرین می کند.
 

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمدخبر داد: برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:در این رقابتها که با حضور 34ورزشکار بیلیارد در محل خانه بیلیارد استان برگزار شد ،رضا باقر پور به مقام نخست رسید ،مهدی نیازی دوم شد و ابراهیم پناهی و سجاد پیشوا به مقام سوم و چهارم دست یافتند.
به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات بولینگ و بیلیارد اهدا شد .
 

دیدار مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد با بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد با بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور

محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه دامیده کارشناس ورزش بانوان با ملی پوش وزنه بردارکهگیلویه بویراحمد در اردوی تیم ملی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه دامیده کارشناس ورزش بانوان با ملی پوش وزنه بردارکهگیلویه بویراحمد در اردوی تیم ملی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که در محل اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور در محل فدراسیون برگزار شد ،خدیجه محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل و سارا دامیده کارشناس ورزش بانوان با حضور در محل اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور با پریسا جهانفکریان بانوی ملی پوش وزنه برداری استان وکشوردیدار و گفتگوکردند.
در این بازدید که با حضور ویسی مسئول بانوان فدراسیون وزنه برداری و سرپرست اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور برگزار شد در خصوص آخرین وضعیت این ملی پوش وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمدی گفتگو و تبادل نظر شد.
ویسی سرپرست اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور، ضمن تشکر از حضور مسئولین ورزش بانوان کهگیلویه بویراحمد گفت :در طول برپایی این اردو ،تنها مسئولین ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد در محل این اردو حضور یافته و با ملی پوش خود دیدار کردند.
پریسا جهانفکریان بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور که خود را برای رقابتهای آسیایی قطر آماده می کند ضمن تشکر از حضور محرابی و دامیده کارشناسان ورزش بانوان استان ،قول مساعد داد در رقابتهای پیش رو برای کشور و استان سهمیه المپیک 2020 را کسب کند.
جهانفکریان ملی پوش وزنه برداری بانوان کشور خواستار حمایت مادی ومعنوی مسئولین ورزش استان شد و گفت :تمام تلاشم کسب سهمیه المپیک و افتخار آفرینی برای ورزش کهگیلویه بویراحمد و کشورم ایران است .
خدیجه محرابی ،کارشناس مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد از تلاش این ملی پوش و حمایت های فدراسیون در ارتقای این رشته در استان تقدیر و اظهار داشت :تمام تلاش و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان از این ملی پوش در راه کسب سهمیه المپیک 2020 و افتخار آفرینی برای کشور و استان است.
پریسا جهانفکریان عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور خود را برای رقابتهای قهرمانی وزنه برداری بانوان آسیا که 29 آذرماه در کشور قطر برگزار میشود آماده می کند .
 

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: خراسان جنوبی قهرمان دارت بانوان کشور در یاسوج شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
خراسان جنوبی قهرمان دارت بانوان کشور در یاسوج شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :تیم دارت بانوان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی رقابت های دارت بانوان کشور در یاسوج دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :تیم دارت بانوان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی رقابت های دارت بانوان کشور در یاسوج دست یافت.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :رقابتهای دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دارت بانوان از 14 الی 15 آذرماه با حضور 25 استان کشورو 96 ورزشکار به میزبانی یاسوج برگزار شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از فدراسیون ،مدیر کل و هیات انجمن ورزشی استان و انجمن دارت در میزبانی این رقابتها اظهار داشت:
در این رقابتها که در بخش تیمی چهار نفره ،دوبل ،انفرادی در محل سالن مجتمع فرهنگی ورزشی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر یاسوج برگزار شد تیم دارت بانوان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی دست یافت.
حاتمی در خصوص نتایج این مسابقات بیان داشت:
در رقابتهای تیمی چهار نفره این مسابقات ،تیم اردبیل به مقام نخست رسید ،سمنان دوم شد و تیم های خراسان جنوبی و تهران مشترکا سوم شدند.
در دوبل مسابقات ،خراسان جنوبی اول شد ،مرکزی دوم شد و تیم های سمنان و اصفهان مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
مسئول روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از کسانی که در برپایی این رقابتها همکاری داشتند تصریح کرد :در بخش انفرادی این مسابقات زهرا رجبی دردیدار فینال این مسابقات با برتری مقابل معصومه لشکری از سمنان به مقام قهرمانی رسید ،لشکری دوم شد و شیما کیا نوش از خراسان جنوبی و مونا مولوی از اردبیل مشترکا سوم شدند.
در مجموع این رقابتها ،تیم خراسان جنوبی به مقام نخست رسید و تیم های سمنان و اردبیل دوم و سوم شدند.
در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضورشادمان گودرزی معاون توسعه ورزش ،خدیجه محرابی کارشناس مسئول ورزش بانوان ،لیلا عسکری کارشناس حراست اداره کل ، نوید محمدی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،ایوب زاده رئیس انجمن دارت کشور ،برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ،حسینی رئیس دارت کهگیلویه وبویراحمد ،میرزائیان مسئول روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون،فاضلی دبیر انجمن دارت کشور ،سلیمی مسئول برگزاری دارت کشور ،عاشوری مسئول کمیته فنی دارت کشور وبانوان شرکت کننده در این رقابتها برگزار شد ،به تیم هاونفرات برتراین دوره از مسابقات مدال وکاپ قهرمانی اهدا شد.
شانزدهمین دوره رقابتهای دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی طی روزهای 14 و 15 آذرماه به میزبانی یاسوج مرکز استان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد . نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دارت بانوان کشور دعوت شدند.
 

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمدخبر داد: برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد در شهرستان بویراحمد / باقر پور قهرمان شد

عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری رقابتهای پاکت بیلیارد گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:در این رقابتها که با حضور 34ورزشکار بیلیارد در محل خانه بیلیارد استان برگزار شد ،رضا باقر پور به مقام نخست رسید ،مهدی نیازی دوم شد و ابراهیم پناهی و سجاد پیشوا به مقام سوم و چهارم دست یافتند.
به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات بولینگ و بیلیارد اهدا شد .
 

دبیر هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: نفرات برتر رقابتهای دارت قهرمانی استان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نفرات برتر رقابتهای دارت قهرمانی استان مشخص شدند

مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان از برگزاری رقابتهای دارت قهرمانی آقایان و بانوان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان از برگزاری رقابتهای دارت قهرمانی آقایان و بانوان استان خبر داد.
سید مسعود مهریان ،دبیر هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :رقابتهای دارت قهرمانی آقایان وبانوان استان در یاسوج با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
مهریان ،دبیر هیات جانبازان و معلولین استان از حضور 20 بازیکن دارت باز در این رقابتها خبر و اظهار داشت:در این مسابقات که در سالن کمیته امداد امام خمینی ره برگزار شد در بخش آقایان شهباز بهمنی به مقام نخست رسید ،اسماعیل فرهاد پور دوم شد و مرتضی محجوبی در مکان سوم ایستاد.
در بخش بانوان نیز سکینه آسیان به برتری مقام حریفان اول شد ،فاطمه الهی دوم شد و صدیقه فلاحی در جایگاه سوم ایستاد.
در پایان به نفرات برتر توسط هیات جانبازان و معلولین استان لوح قهرمانی و جوایزی اهدا شد .
این مسابقات با همکاری سید عبدالله حسنی رئیس انجمن دارت استان و حسن برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان برگزار شد.
 

رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعزام تیم های نونهالان دختر و نوجوانان پسر استان به رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اعزام تیم های نونهالان دختر و نوجوانان پسر استان به رقابتهای قهرمانی کشور

بهرامی رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد از اعزام تیم های دختر و پسر استان به رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بهرامی رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد از اعزام تیم های دختر و پسر استان به رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.
احسان بهرامی ،رئیس هیات اسکیت استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :تیم های اسکیت نونهالان دختر و نوجوانان پسر استان به رقابتهای قهرمانی کشور اعزام شدند.
بهرامی ،رئیس هیات اسکیت استان افزود:
تیم های نونهالان و نوجوانان دختر و پسر اسکیت سرعت برای اولین بار به مسابقات قهرمانی کشورکه در شهر اصفهان از 14 الی 15 آذرماه برگزار خواهد شد اعزام شدند.
رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد،نبود پیست مناسب در این رشته را مهمترین معضل این رشته ذکر و از حمایت های علوی مدیر کل در توسعه این رشته تقدیر کرد.
بهرامی در خصوص نفرات اعزامی به این رقابتها اظهار داشت :
در بخش پسران ،صبحان صالحی ،ایلیا حیدری ،عرشیا مدرسی ،طاها سادات ،ماهان هدایت زاده و در تیم اعزامی دختران ،آوا قاسمی ،پریا شیبانی ،فاطیما محمودی ،بهارحسینی و رها دیبافر حضور دارند.
برای تیم اعزامی به این رقابتها آرزوی موفقیت داریم.
 

نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان کهگیلویه وبویراحمدخبر داد: اعزام تیم تنیس روی میز بانوان به رقابتهای تور ایرانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 اعزام تیم تنیس روی میز بانوان به رقابتهای تور ایرانی

یاری نسب نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان از اعزام تیم تنیس روی میز دختران نوجوانان استان به دور سوم رقابتهای تور ایرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،یاری نسب نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان از اعزام تیم تنیس روی میز دختران نوجوانان استان به دور سوم رقابتهای تور ایرانی خبر داد.
هاینه یاری نسب ،نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :دور سوم رقابتهای تور ایرانی دختران نوجوان کشور به میزبانی بوشهر برگزار می شود.
یاری نسب ،نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان ضمن تشکر از حمایت های خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان در اعزام این تیم افزود:این رقابتها از 16 الی 17 آذرماه و با حضور 102بانوی نوجوان تنیس روی میز کشور برگزار می شود.
نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان در خصوص نفرات اعزامی به این رقابتها اظهار داشت:
در تیم اعزامی به این مسابقات ،نیکا نیرومند،زهرا لهراسبی،زهرا موسوی بعنوان بازیکن شرکت می کنند ،ضمن اینکه سحر کریمی بعنوان مربی وهاینه یاری نسب نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان بعنوان سرپرست تیم را همراهی می کنند.
 

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: آغاز رقابتهای دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
آغاز رقابتهای دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در یاسوج

حاتمی مسئول روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از آغاز رقابتهای دارت قهرمانی و انتخابی تیم ملی بانوان در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از آغاز رقابتهای دارت قهرمانی و انتخابی تیم ملی بانوان در یاسوج خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر گفت :رقابتهای دارت قهرمانی بانوان وانتخابی تیم ملی در یاسوج آغاز شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حضور 23 تیم در قالب 25 استان کشور خبر و اظهار داشت :در این رقابتهای تیم های دارت بانوان استانهای فارس ،هرمزگان ،سیستان و بلوچستان ،خراسان جنوبی ،خراسان شمالی ،سمنان ،کرمان ،بوشهر ،کهگیلویه وبویراحمد الف و ب ،اصفهان ،تهران ،توابع تهران ،گیلان ،اردبیل،کردستان ،همدان ،مرکزی ،ایلام ،چهارمحال و بختیاری ،لرستان ،خوزستان ،منطقه آزاد اروند و قزوین حضور دارند.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:این رقابتها از صبح امروز پنج شنبه 14 آذرماه با برگزاری آئین افتتاح این مسابقات در سالن کمیته امداد امام خمینی ره شهر یاسوج آغاز شد.
وی تصریح کرد:آئین افتتاح این مسابقات با حضور گودرزی معاونت توسعه ورزش ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،زارعی کارشناس مسئول ورزش همگانی،دامیده مسئول امور باشگاههای اداره کل ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان،حسینی مسئول انجمن دارت استان ،برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ،میرزائیان روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ،فاضلی دبیر انجمن دارت کشور ،سلیمی مسئول برگزاری مسابقات دارت کشور ،عاشوری مسئول کمیته فتی دارت کشور و مربیان ،سرپرستان و ورزشکاران شرکت کننده برگزار شد.
حاتمی از حضور 150 ورزشکار،مربی و سرپرست و داور در این مسابقات خبر و اظهار داشت :رقابتهای فینال این مسابقات عصر روز جمعه 15 آذرماه برگزار می شود.
نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دارت بانوان کشور دعوت می شوند .

رقابتهای دارت بانوان کشور و انتخابی تیم ملی از 14 الی 15 آذرماه به میزبانی یاسوج در حال برگزاریست

 
صفحه 1 از 600

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو