خانه اخبار ایران

اخبار ایران

رئیس هیات قایقرانی استان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد عضو شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی کشور شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون قایقرانی کشور ،گنجی رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهکیلویه و بویر احمد،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون قایقرانی کشور ،گنجی رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور منصوب شد.
آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به مدیر کل ،احمد گنجی ، جامعه ورزش استان و اعضای هیات قایقرانی افزود :طی حکمی به امضای سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی کشور احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی این فدراسیون منصوب شد.
حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:
در این حکم که به امضای علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی رسیده آمده است :
جناب آقای احمد گنجی
با سلام : نظر به تعهد تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی در توسعه ورزش قایقرانی به موجب این حکم به عنوان عضو شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی کشور منصوب می شوید.
موفق و موید باشید.
علیرضا سهرابیان
رئیس فدراسیون قایقرانی کشور
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 12:55 )
 

اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور مدیر کل ،معاونین ،اعضای ستادی اداره کل و رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ،اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیر کل ،معاونین ،اعضای ستادی اداره کل و رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان برگزار شد.
در این جلسه که با حضور علوی مدیر کل ، گودرزی و شاکری معاونین توسعه ورزش و فرهنگی و امور جوانان ،مسئولین ستادی ،رهامی رئیس هیات همگانی استان و اعضای هیات همگانی استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد پیرامون نحوه برگزاری این برنامه تبادل نظر شد .
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ماموریت این پویش را ارتقای نقش مسئولان ورزش همگانی در کاهش کم تحرکی ذکر و هدف این طرح را آگاهی بخشی ،تحرک و ترغیب احادم مردم به ورزش و رفع موانع در ورزش عنوان کرد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان گروه مخاطب این پویش را همه سنین و خانواده ها ذکر و شعار این برنامه را ورزش در خانه مردم بیان کرد و اظهار داشت :این پویش از 7مرداد ماه جاری عمیلاتی شده و از روز 13 مرداد ماه در فدراسیون ورزش های همگانی کشور رو نمایی و تا 30 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد از پیشنهاد ۱3 طرح توسط هیات ورزش های همگانی استان جهت ارائه به فدراسیون خبر و اظهار داشت:فدراسیون ورزش های همگانی بر برگزاری این پویش در مجتمع های آپارتمانی تاکید دارد.
محمدعلی رهامی ضمن تقدیر و تشکر از فدراسیون و مدیرکل در حمایت از این طرح ، از اجرای برنامه ورزش عصر گاهی در تمام مجتمع های مسکونی شهر یاسوج و شهرستان ها خبر و بیان داشت :اولین مرحله این طرح روز دوشنبه سیزدهم مرداد ماه در مسکن مهر شرکت گاز شهر یاسوج برگزارمی شود.
این مقام مسئول در هیات ورزشهای همگانی استان از اجرای برنامه ورزش صبحگاهی توسط ادارات مرکز بهداشت و نیروی انتظامی وسایر دستگاه اجرایی در شهر یاسوج خبرو هدف از برگزاری ورزش صبحگاهی را کاهش کم تحرکی و ایجاد شور و نشاط در بین کارمندان عنوان کرد .
این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی کهگیلویه بویراحمد از تهیه ۲۰ ویدیو آموزشی و نشر در فضای مجازی و ارائه به فدراسیون ورزشهای همگانی در این پویش خبر داد.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان از کسب عنوان برتر هیات ورزشهای همگانی استان در منطقه ۳ کشور خبر و این موفقیت را به مدیر کل ،کارکنان و اعضای هیات همگانی استان تبریک گفت.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست ضمن تبریک به رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد درکسب مقام اول در منطقه ۳ کشور گفت: رسالت ما گسترش ورزش همگانی در بین آحاد جامعه و ایجاد شور و نشاط است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برنامه ها انجام شده توسعه هیات همگانی استان در بسط و توسعه زیرساخت های ورزشی همگانی در استان تقدیر و این اقدام را "انقلابی بزرگ در ورزش همگانی ذکر کرد. مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کلانتری استاندار در حمایت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تقدیر و اظهار داشت :توسعه و گسترش ورزش همگانی نباید مقطعی باشد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرایی شدن طرح های وزارت ورزش و فدراسیون توسط هیات همگانی و توسعه فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه تقدیر و اجرای برنامه جاده سلامت را یکی از برنامه های مهم هیات عنوان کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از تعامل خوب وزارت ورزش با فدراسیون ورزش های و هیات همگانی استان خبر و خواستار برنامه ریزی ،تمرکز و جدیت در اجرای این طرح شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان خواستار اجرای طرح پویش سراسری آماده باش در بقیه شهرستان های استان شد و بر رفع نقاط ضعف و قوت این طرح تاکید کرد.
علوی از اجرای طرح های اداره کل ،هیات همگانی و امور بانوان در سال گذشته تقدیر وکسب مقام برتر هیات همگانی در منطقه ۳ کشور را افتخاری بزرگ برای ورزش استان و هیات همگانی کهیگلویه وبویراحمد برشمرد و گفت: با کسب این عنوان انتظارات از هیات استان بیشتر خواهد شد .
وی بر برگزاری برنامه ها،مسابقات و جشنواره های هفته ی دفاع مقدس در ورزش و جوانان تاکید وخواستار مشارکت هیات ورزش های همگانی ،هیات های استانی و کلیه دستگاه اجرایی در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های این ایام شد.
در این جلسه توسط معاونین و کارشناسان ستادی اداره کل راهکارهای اجرای بهتر برنامه های این طرح ارائه شد .
 

حاتمی خبر داد:افتخاری بزرگ برای هیات ورزش های همگانی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / کسب رتبه برتر هیات ورزش های همگانی استان در کشور

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از کسب رتبه برتر هیات ورزش های همگانی استان در کشور خبر و بیان داشت:هیات ورزش های همگانی استان در تیپ 3 (منطقه 3 کشور )به مقام برتر دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از کسب رتبه برتر هیات ورزش های همگانی استان در کشور خبر و بیان داشت:هیات ورزش های همگانی استان در تیپ 3 (منطقه 3 کشور )به مقام برتر دست یافت.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:طبق ارزیابی فدراسیون ورزش های همگانی کشور ،هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه بویراحمد در تیپ 3 (منطقه 3 )به رتبه برتر دست یافت.
حاتمی ،مسئول ر وابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این موفقیت به مدیر کل ،رئیس و اعضای هیات همگانی استان و شهرستانها و جامعه ورزش و جوانان استان افزود:در این ارزیابی که همه ساله توسط فدراسیون ورزش های همگانی کشور انجام می شود عملکرد هیات های استانی در حوزه های مسابقات ،همایش ها ،آموزش ،سمینارها ،اعزامها ،جذب اسپانسر و جذب اعتبارات مورد ارزیابی قرار می گیرد.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:در این ارزیابی هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه بویراحمد در تیپ و منطقه سوم هیات های همگانی کشور در بین 11 استان به مقام برتر دست یافت.
حاتمی در خصوص امتیاز کسب شده هیات همگانی استان تصریح کرد:در پایان ارزیابی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور هیات ورزش همگانی کهگیلویه بویراحمد با کسب 701 امتیاز بالاتر از استان های قزوین (699امتیاز ) ایلام(671 امیتاز )کردستان (606 امتیاز ) قم (593امتیاز )سیستان و بلوچستان (588 امتیاز )خراسان جنوبی (572امتیاز )خراسان شمالی (566امتیاز )چهارمحال و بختیاری (540 امتیاز )لرستان (526امتیاز )و بوشهر(466امتیاز ) عنوان برتر تیپ سوم (منطقه سوم )هیات های همگانی کشور را کسب کرد.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 12:51 )
 

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان با هدف تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین جوان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزات ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان با هدف تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین جوان برگزار شد .
در این جلسه که به ر یاست میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری وبا علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان و مدیران بانکهای ملی ،صادرات ،سپه ،کشاورزی ،تجارت و رفاه کارگران برگزار شد در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات وام ازدواج بحث و تبادل نظر شد.
حجت الاسلام میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری در این نشست ضمن تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران بانکهای استان ،خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین های جوان شد .
میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری امر ازدواج را امری مقدس دانست و افزود:ازدواج جوانان باعث ایجاد امید و نشاط در بین جوانان می شود.
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری با تاکید بر مشکلات ازدواج جوانان خواستار حمایت و کمک دستگاه های اجرایی در کم کردن هزینه ازدواج جوانان شد.
میر محمدی ، شرایط سخت پرداخت تسهیلات توسط بانکها را یکی از عوامل دوری و پرهیز جوانان در امر ازدواج ذکر و ضمن تاکید بر رفع موانع ،از مدیران بانکهای عام خواست در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج مساعدت کنند .
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از استاندار،معاونین و میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیران بانکهای عام،توجه به موضوع ازدواج جوانان طبق منویات مقام معظم رهبری مهم و ضروری برشمرد و خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج و حل مشکلات و معضلات جوانان در امر ازدواج شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان را یکی از اولویت های کاری دستگاه ورزش و جوانان استان ذکر و ضمن تشکر از حوزه فرهنگی و جوانان وزارت ورزش و جوانان ،از روند اجرایی و پرداخت تسهیلات وام ازدواج در استان ابراز نگرانی و گلایه کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد افزود:طبق عملکرد ارسالی وزارت ورزش و جوانان روند پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان استان نسبت به بقیه استانها روند نزولی داشته و می بایست مدیران بانکها با تعامل در زمینه مساعدت و همکاری کنند.
در این نشست مدیران بانکهای ملی ،سپه ،صادرات ،رفاه کارگران ،تجارت و کشاورزی به بیان نظرات و عملکرد بانکهای خود در زمینه پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان اشاره و از پرداخت وام ازدواج جوانان در پنچ ماهه سال جاری و تعامل با مراجعین دریافت وام ازدواج جوانان خبر دادند.
رفع موانع پرداخت ازدواج و عدم سخت گیری بانکها در زمینه ضامنین پرداخت این تسهیلات و حضور دیگر مدیران بانکها در ستاد ساماندهی امور جوانان و مشارکت در پرداخت تسهیلات وام ازدواج شاز مهمترین مصوبات این نشست بود .
 

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: صعود بانوان کوهنورد بهمئی به کوه ماغر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
صعود بانوان کوهنورد بهمئی به کوه ماغر

 

 

 

 

 

 

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از صعود بانوان کوهنورد این شهرستان به کوه ماغر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از صعود بانوان کوهنورد این شهرستان به کوه ماغر خبر داد.
عاطفه بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود:
در گرامیداشت عید سعید قربان ،بانوان کوهنورد شهرستان بهمئی به قله کوه ماغر در این شهرستان صعود کردند.
بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد:
در این صعود 34نفر از بانوان کوهنورد شهرستان به مدت ۶ ساعت و از مسیر روستای شهید چیره نژاد به قله 2200 متری کیان کوه ماغر صعود و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این کوه به اهتزار درآوردند.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از این صعود را آموزش و توسعه ورزش کوهنوردی و گسترش این رشته ورزش در بین بانوان ذکر و از تلاش رئیس هیات کوهنوردی شهرستان و اعضای گروه ققنوس تقدیر کرد.
کوه ماغر با طبیعت زیبا از کوه های مرتفع و سلسله جبال زاگرس است که در شمال شرقی شهر لیکک و به فاصله ۱۰ کیلومتری این شهر قرار گرفته است و هر سال میزبان کوهنوردان بسیاری از شهرستان بهمئی و استان کهگیلویه وبویراحمد و دیگر مناطق کشور است.
 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا خبر داد: سه پروژه ورزشی در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 سه پروژه ورزشی در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

 

 

 

 

 

 

نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از احداث ،تعمیر و تجهیز سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از احداث ،تعمیر و تجهیزسه پروژه ورزشی در شهرستان دنا خبر داد.
مهدی نظری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا در دست ساخت ،تجهیز و تکمیل است.
نظری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا این پروژه را ،استخر شنای پاتاوه ،سالن دلی بهرام بیگی ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان عنوان و از تلاش و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا در خصوص این شش پروژه تصریح کرد:استخر شنای پاتاوه با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان از مصوبات سال 1398 ،60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن به سه میلیارد تومان اعتبار نیاز است. سالن دلی بهرام بیگی با اعتبار 350میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 75درصد در دست ساخت است وبرای تکمیل این پروژه به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
نظری رئیس اداره ورزش و جوانان دنا از تکمیل 100 درصدی پروژه خانه جوان این شهرستان خبر و اظهار داشت:این پروژه از محل اعتبارات 27صدم ارزش افزوده تکیمل و انشالله در اسرع وقت افتتاح خواهد شد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از حضور 25 هیات فعال ورزشی در این شهرستان خبر و بیان داشت :از مجموع 25 هیات فعال ،10 هیات در بخش بانوان فعال است .
این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا تصریح کرد:هیات های کبدی ،فوتبال و کشتی در بخش آقایان و بسکتبال ،اسکیت ،ژیمناستیک و بدمینتون از فعال ترین هیات های بخش بانوان در شهرستان دنا است.
 

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبر داد: پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

 

 

 

 

 

 

محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.
رحمت الله محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:هفت پروژه ورزشی توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تکمیل است .
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیری های علوی مدیر کل و تلاشهای مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در خصوص این پروژه بیان داشت:
تکمیل استادیوم ورزشی چرام ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان ،احداث خانه جوان چرام و احداث دو باب چمن مصنوعی در روستای دم دره و سرفاریاب مهمترین پروژه های در دست اقدام است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام محل اعتبارات این هفت پروژه را استانی و 27 صدم ارزش افزوده عنوان و تصریح کرد:با تکمیل و افتتاح این پروژه ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان ارتقاء خواهد یافت.
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از فعالیت 25 هیات ورزشی در بخش آقایان و 15 هیات فعال در بخش بانوان خبر و تصریح کرد:هیات های فوتبال ،همگانی و والیبال در بخش آقایان و ژیمناستیک ،ووشو و بدمینتون در بخش بانوان از فعال ترین های هیات های ورزشی شهرستان چرام است.
 

پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت، این ایام مبارک را نسخه شفابخش جهان اسلام برای دوری از تفرقه و تحقق وحدت مسلمانان خواند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت، این ایام مبارک را نسخه شفابخش جهان اسلام برای دوری از تفرقه و تحقق وحدت مسلمانان خواند.
در متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
عید قربان، عید بندگی و دلدادگی و گذشتن از خویشتن خویش است. این عید، یاد آور با شکوه ترین مرتبه تسلیم در برابر مشیت الهی و تبری از هوای نفس و تأسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است .
عید غدیر ، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه‏ تداوم خط رسالت، در شکل و قالب امامت‏ است و گره محکمی برای رشته دیانت و پیوندی برای « نبوت و امامت» است .
پیروی از امامت و ولایت از محورهای اساسی و مورد تاکید برای جامعه اسلامی است که سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان به همراه خواهد داشت و همواره باید آن را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.
دهه ولایت یادآور این حقیقت است که پیمودن مسیر تقرب به سوی خداوند سبحان ، تهذیب نفس و رسیدن به کمال ، بدون ولایت امکان پذیر نیست .
بار دیگر موسم دو عید بزرگ مسلمانان جهان یعنی عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم که دهه ولایت و امامت نامیده می شود، فرا رسید تا دوباره شادی و سروری وصف ناپذیر جهان اسلام را در برگیرد.
هرچند، هفته وحدت زمان مناسبی برای تحقق اتحاد مسلمانان و دوری از تفرقه است اما دهه پربرکت ولایت و امامت را نیز باید فرصتی مغتنم برای نیل به این هدف بزرگ دانست.
امروز دشمنان اسلام و مسلمین شامل استکبار جهانی، صهیونیسم جهان خوار و مزدوران منطقه ای برای رسیدن به آرزوهای شوم و شیطانی خود و چپاول ثروت های خدادادی منطقه در تلاشند تا بر آتش اختلاف میان مسلمانان دمیده و از این آب گلالود هرآنچه را که متعلق به مردمان این سرزمین است را به غارت برند.
اما باید با بهره گیری از روزهای پربرکتی نظیر دهه ولایت و امامت به اتحاد هرچه بیشتر مسلمانان کمک کرد تا از این طریق همه دسیسه های دشمنان نقش بر آب شده و زمینه ظهور حضرت ولیعصر(عج) فراهم آید.
اینجانب ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیرخم، شادی سراسر معنوی و زندگی مملو از برکات بی کران را تحت توجهات ائمه اطهار(ع) برای ملت بزرگ ایران ،مردم ولایت مدار استان کهگیلویه وبویراحمد و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان از حضرت باری تعالی مسئلت دارم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان
 

برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی

 

 

 

 

 

 

با هدف آشنایی بانوان ،کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با هدف آشنایی بانوان ،کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در شهرستان بهمئی برگزار شد.
عاطفه بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی بانوان با اصول اولیه و فرهنگ سازی مشاوره قبل از ازدواج ذکر و به تشریح برنامه ها و عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان در هفته ی ازدواج اشاره کرد .
در این کارگاه آموزشی که با حضور 20 نفر از بانوان و در محل سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد ،شرکت کنندگان زیر نظر استاد رحمان اکبری آموزشی های پیش از ازدواج را فرا گرفتند.
در پایان این کارگاه و با حضور بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان و صدیقی بخشدار مرکزی از 14 زوج با مهریه 14 سکه بهار آزادی با اهدا لوحی تقدیر شد .
این کارگاه زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و با همکاری موسسه بهار دانش سروک برگزار شد .
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 08 مرداد 1399 ساعت 12:21 )
 

روی خط ورزش همگانی استان کهگیلویه بویراحمد : دیدار اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با امام جمعه شهر مارگون

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با امام جمعه شهر مارگون

 

 

 

 

 

 

رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان بهمراه آرمین مسئول نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان مارگون،حسینی رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان بویراحمد، پزشکپور دبیر هیات ورزشهای همگانی استان و فریدونی مسئول کمیته پیشکسوتان هیات استان با امام جمعه شهر مارگون دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان بهمراه آرمین مسئول نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان مارگون،حسینی رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان بویراحمد، پزشکپور دبیر هیات ورزشهای همگانی استان و فریدونی مسئول کمیته پیشکسوتان هیات استان با امام جمعه شهر مارگون دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه امام جمعه شهر مارگون ضمن خیر مقدم حضور حاضرین و تقدیر و تشکر از برنامه های اجرایی هیات همگانی استان در توسعه ورزش همگانی در شهرستان گفت :هیات همگانی در طول چندین سال گذشته برنامه های خوبی در شهرستان اجرا کرده است.
حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه مارگون افزود: ستاد نماز جمعه شهر مارگون این آمادگی را دارد که با هیات ورزشهای همگانی جهت توسعه ورزش در شهرستان نهایت همکاری را داشته باشد.
رهامی رئیس هیئت همگانی استان ضمن تشکر از میزبانی امام جمعه شهر مارگون و تبریک 5 مرداد روز برگزاری اولین نماز جمعه در کشور گفت: هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستانها یکی از هیات های ورزشی پر مخاطب است و این هیات باید طوری برنامه ریزی کند که بتواند جوابگوی تمامی مخاطبین خود باشد.
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان افزود: بخش عظیمی از مخاطبین هیات در روستاها ساکن و اکثر جمعیت شهرستان مارگون جمعیت روستایی است و انتظار از رئیس هیئت همگانی شهرستان مارگون داریم طوری برنامه‌ریزی کند که جمعیت روستایی را تحت پوشش قرار دهد.
در این جلسه طی ابلاغی توسط رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه شهر مارگون بعنوان رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان مارگون معرفی شد.
دیدار رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان با بخشدار لوداب/ معرفی رئیس هیات ورزش همگانی لوداب
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه بویراحمد با بخشدار لوداب دیدارو گفتگو کردند.
در این دیدار رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان بهمراه حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد،پزشکپور دبیر هیئت همگانی استان و فریدونی مسئول کمیته پیشکسوتان هیات با حضور در لوداب با بخشدار این بخش دیدار و در خصوص توسعه ورزش همگانی در این شهر بحث و تبادل نظر کردند.
بخشدار لوداب در این نشست از حضور اعضای هیئت همگانی تقدیر وخواستار حمایت بیشتردر جهت توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی در این بخش شد .
رهامی رئیس هیات همگانی استان ضمن تشکر از میزبانی بخشدار لوداب گفت :هیات ورزشهای همگانی نسبت به ایجاد شادابی و نشاط در بین مردم رسالت بزرگ و مهمی دارد و این مهم جزو با حمایت مسئولین میسر نخواهد شد .
رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از معرفی رئیس هیات ورزش همگانی لوداب خبر و بیان داشت :رئیس جدید هیات همگانی وظیفه دارد پیگیر مطالبات مردم بخش از طریق هیات همگانی شهرستان و استان باشد و هیات همگانی شهرستان و استان این آمادگی را دارد که به مناسبت‌های مختلف برنامه های ورزشی در بخش برگزار کند .
در پایان این جلسه کورش بی نیاز به عنوان رئیس هیات ورزشهای همگانی بخش لوداب معرفی شد.
 
صفحه 1 از 634

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو