خانه اخبار ایران

اخبار ایران

علوی خبر داد: حضور مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :در جلسه ای که با حضور فیلی معاون عمرانی استانداری ،کریمی مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و اینجانب در تهران برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات و موانع بهره برداری استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج تبادل نظر صورت گرفت

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر افزود:جلسه ای در تهران و در محل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزارشد .

علوی تصریح کرد :در این جلسه که با حضور فیلی معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد ،پیرامون مشکلات و موانع استادیوم 15 هزار نفری یاسوج تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بهمراه ناظرین و پیمانکار پروژه  هفته ی آینده با سفر به شهر یاسوج از نزدیک از پروژه استادیوم 15هزار نفری بازدید و در خصوص حل مشکلات و موانع بهره برداری این پروژه ملی تصمیمات لازم گرفته شود.

 

علوی خبر داد: موفقیت های ورزش کهگیلویه وبویراحمد ، نشانگرهمدلی و حمایت مسئولین استانیست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت : موفقیت های ورزش کهگیلویه وبویراحمد  نشانگرهمدلی و حمایت مسئولین استانیست.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیریهای احمدی استاندار ورزش دوست استان ،معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت :موفقیت های اخیر ورزش و ورزشکاران استان ،بیانگرتلاش جامعه ورزش و حمایت مسئولین استانیست .

علوی با توجه به ابعاد مختلف ورزش درحوزه نرم افزار و سخت افزار و همچنین توسعه همه جانبه ، ورزش را عدالت در کردار توصیف کرد و افزود:حوزه ورزش استان همیشه مایه امید و منشاء انتشارخبرهای خوب درجامعه بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به نگاه ویژه خود به حوزه ورزش و جوانان افزود: اعتقادم بر این است که ورزش علاوه بر اینکه سبب شادی و نشاط افراد می شود فواید سودمندی برای انسان دارد که می توان به سلامت روح و روان و جسم که از مهمترین این فواید است، اشاره کرد.

علوی با بیان اینکه هرچه در ورزش هزینه شود بیشتر به کاهش جرایم ، آسیب های اجتماعی و بیماری های جسمی و روحی درجامعه نزدیک ترمی شویم گفت:امروز دیگر برهیچ کس پوشیده نیست که پرداختن به ورزش و سلامتی زمینه مساعدی برای ایجاد زندگی بهتر،کاهش انحرافات اجتماعی و کسب شادابی و نشاط عمومی در جامعه ایجاد می کند .

وی برنامه محور بودن اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد را یکی از محاسن دستگاه ورزش و جوانان استان برشمرد و افزود: توجه به جوانان،هویت سازی برای آنها وایجاد انگیزه برای این قشر با هدف رسیدن به خود باوری  از ویژگی هایی مهم اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد می باشد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان یکی از ابعاد مهم هر توسعه ای راتوجه به سرمایه های اجتماعی جامعه دانست و با بیان اینکه دوره جوانی، فرصت بی بدیل زندگی و سرآغاز استحکام شخصیت و ظهور و بروز استعدادهای انسانی است افزود:در جوامعی که ارزش این منبع سرشار انسانی و سرمایه اجتماعی به خوبی درک می شود باید آینده ای امید بخش را برای آن جامعه ترسیم کرد.

علوی در پایان بابیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان علیرغم تمام تلاش و موفقیت های کسب شده برای رسیدن به قله و جایگاه واقعی خود هنوز در نیمه راه است ،ابراز امیدواری کرد تا باتداوم برنامه های کنونی حرکت به سمت رشدوتوسعه ورزش درکهگیلویه وبویراحمد با شتاب و سرعت بیشتر ادامه یابد.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 25 آذر 1397 ساعت 11:02 )
 

رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رکاب زن کهگیلویه وبویراحمدی به مقام سوم پیشکسوتان کشور دست یافت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،زارعی رئیس هیات دوچرخه سواری استان از کسب مقام سوم و مدال برنز رکاب زن کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای پیشکسوتان کشور خبر داد.

فرج الله زارعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:

رقابتهای دوچرخه سواری پیشکسوتان کشور در ماده استقامت جاده به میزبانی استان مازندران در شهر فریدون کنار برگزار شد و سهراب پیلتن عضو تیم دوچرخه سواری استان کهگیلویه وبویراحمد موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این مسابقات شد .

 

رئیس هیات کونگفو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب یک مدال طلا و یک نقره ره آور تیم کونگفو بانوان استان از رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عبدالهی رئیس هیات کونگفو استان گفت :تیم کونگفو بانوان استان در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان کشور موفق به کسب یک مدال طلا و یک نقره این رقابتها شد .

مهدی عبدالهی با بیان این خبر افزود:رقابتهای کونفگو بانوان کشور به میزبانی استان کردستان در شهر سنندج برگزار شد .

عبدالهی ادامه داد:این رقابتها از 21لغایت 23 اذرماه با حضور بانوان کونفگو کار سراسر کشور برگزار شد و تیم بانوان استان موفق به کسب مدال طلا توسط شبنم نیک نژاد دروزن 48-کیلو گرم و مدال نقره توسط سعیده محمدی در وزن 58-کیلو گرم شد .

رئیس هیات کونگفو استان ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش و کونگفو ،از حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان در اعزام این تیم به این مسابقات تقدیرو تصریح و کرد :نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی کونگفو بانوان کشور راه یافتند

 

نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابتهای مچ اندازی بانوان انتخابی تیم استان برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه  خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بهزادی نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان از برگزاری رقابتهای مچ اندازی بانوان در شهر یاسوج خبر داد.

الهام بهزادی نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان با بیاین این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

رقابتهای مچ اندازی بانوان انتخابی تیم استان به مسابقات قهرمانی کشور در یاسوج برگزار شد .

بهزادی افزود:در این رقابتها که در سالن 9 دی مجموعه کوثر بانوان برگزار شد ،100 نفر از ورزشکاران و علاقمندان به این رشته در وزن های مختلف حضور داشتند و با هم رقابت کردند که در پایان این نفرات به مقام  های برتر  دست یافتند.

الهام مرادی ،پروانه زارع ،مریم شاکری ،فاطمه پور کاظمی ،فاطمه مرادی ،حدیث قائدی ،مرضیه عوض پور،نسرین بام نشین ،

نفرات برتر این رقابتها در قالب تیم منتخب مچ اندازی بانوان به مسابقات قهرمانی کشور که بهمن ماه به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می شود اعزام خواهند شد .

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران خبر داد: رقابتهای شطرنج گرامیداشت زنده یاد کورش الیاسی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران گفت :رقابتهای شطرنج گرامیداشت مرحوم زنده یاد الیاسی با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .

فریدون عبدالخانی با بیان این خبر افزود:

مسابقه شطرنج به مناسبت درگذشت زنده یادکورش الیاسی با شرکت بیش از 30 شطرنجباز ازشهرستانهای بهبهان،چرام،دهدشت وگچساران به روش سوئیسی در هفت دور برگزار شد که در پایان افشین دانشپور از گچساران به مقام نخست رسید ، محمدحسن فلاحت از چرام دوم شد ، علی آبرومند از چرام سوم شد ومحمد سعادت نشان ازگچساران به مقام چهارم دست یافت.

در این مسابقات و در رده پیشکوتان جمشید کشاورز از دهدشت به مقام نخست رسید و در رده سنی زیر شانزده سال شایان نوروزی ازگچساران و رده سنی زیر ده سال یاسین مهامد از گچساران اول شدند.

در پایان این مسابقات به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایای اهدا شد .

 

پارسایی خبر داد: پیروزی هندبالیست های فراز بام بر حریف کرمانی / مس کرمان مغلوب هندبال دهدشت شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی خانیز دهدشت از پیروزی تیم هندبال این باشگاه در لیگ برتر مقابل مس کرمان خبر داد.
مجید پارسایی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:
تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت حریف نامدار خود را شکست داد.
پارسایی ادامه داد:از هفته ی هشتم دور رفت رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت در شهر کرمان و در آخرین بازی نیم فصل اول با نتیجه ۲۵ به ۲۰ مس کرمان را شکست داد.
مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال خائیز دهدشت افزود:
این بازی در کرمان برگزار شد‌و تیم فراز بام با پیروزی هفته قبل و این هفته رشد خوبی در جدول داشت و با تقویت تیم خود در نیم فصل و با استفاده از انرژی مثبت هوادارنش می تواند در اولین حضور خود در لیگ برتر یکی زا سکوهای قهرمانی را فتح کند.

 

علوی خبر داد: پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود :

پنج پروژه ورزشی در  دهه فجر امسال در شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه ،دنا و بهمئی افتتاح می شود.

علوی ضمن تشکر از حمایتها و پیگیریهای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

سالن ورزشی روستای چنارستان و سالن ورزشی روستای گنجه ای در شهرستان بویراحمد ،سالن ورزشی شهر دیشموک ،سالن ورزشی دشت رز در شهرستان دنا و چمن مصنوعی لیکک از مهمترین پروژه های افتتاحی در  دهه فجر امسال می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از حضور مسئولین ارشد وزارت ورزش و جوانان کشور در افتتاح پروژه های پیش بینی شده در دهه فجر امسال خبر داد و اظهار داشت:

سالن ورزشی چنارستان در شهرستان بویراحمد از محل طرح های ملی با اعتبار 850میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 95درصد توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد و برای تکمیل این طرح ورزشی به 150میلیون تومان دیگر نیاز می باشد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در خصوص دیگر پروژه شهرستان بویراحمد بیان داشت :سالن ورزشی روستای گنجه ای با پیشرفت فیزیکی 98 درصد از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و تاکنون 750میلیون تومان هزینه شده و برای افتتاح آن به 350میلیون تومان اعتبار نیاز می باشد.

علوی در خصوص پروژه شهرستان کهگیلویه نیز افزود:سالن ورزشی شهر دیشموک با اعتبار 850میلیون تومان از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و با 98 درصد پیشرفت فیزیکی انشا الله در دهه فجر افتتاح خواهد شد ،ضمن اینکه برای تکمیل این پروژه به 350میلیون تومان اعتبار نیاز می باشد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد :سالن ورزشی دشت رز در شهرستان  دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت با اعتبار 700 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 100 درصد اماده افتتاح و بهره برداریست .

این مقام مسئول در خصوص پروژه چمن مصنوعی شهرستان بهمئی گفت :

چمن مصنوعی شهرلیکک با پیشرفت فیزیکی 100 درصد با اعتبار 500 میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت ساخته شد ه و انشاالله در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

120 پروژه ورزشی در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در دست احداث،تکمیل و تجهیز می باشد.

 

رئیس هیات کاراته کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری کلاس استاژو ارتقای داوری با حضور مدرس فدراسیون کاراته کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،محمود زاده رئیس هیات کاراته استان گفت :با حضور مدرس فدراسیون کاراته کشور ،کلاس استاژو ارتقای داوری کاراته در یاسوج برگزار شد .

رحیم محمود زاده رئیس هیات کاراته کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

با حضور مدرس رسمی فدراسیون کاراته کشور ،کلاس استاژو ارتقای داوران این رشته در یاسوج برگزار شد .

محمود زاده افزود:در این کلاس 32 نفر از داوران استان ،متشکل از 22 نفر از آقایان و 10 نفر از بانوان از شهرستانهای استان حضور داشنند و زیر نظر اکبر خیری پور مدرس بین المللی کاراته کشور با آخرین قوانین و مقررات جدید داوری این رشته آشنا شدند .

رئیس هیات کاراته استان ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:

این کلاس از 22لغایت 23آذرماه بصورت تئوری و عملی در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل و خانه کاراته برگزار شد و شرکت کنندگان با آخرین قوانین ومقررات جدید داوری آشنا شدند.

محمود زاده از اعزام تیم های کاراته امید و نوجوانان استان در رقابتهای قهرمانی کشورو انتخابی تیم ملی خبر داد و بیان داشت :این رقابتها از 27 لغایت 30 آذرماه به میزبانی تهران برگزار می شود.

 

تیم والیبال بانوان باشگاه صدرا جهرم ، فاتح رقابتهای جام خلیج فارس در یاسوج شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای والیبال بانوان گرامیداشت جام خلیج همیشه  فارس در یاسوج با قهرمانی تیم والیبال باشگاه صدرا جهرم  به پایان رسید.

در این رقابتها 8 تیم حضور داشتند و بصورت دوره ای در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت و از هر گروه دو  تیم برتر راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

در پایان مرحله گروهی این مسابقات ،تیم های شهدای بابکان ،نفت و گاز گچساران ،باشگاه والیبال صدرا جهرم  و اتحاد جم راهی مرحله نیمه نهایی این رقابتها شدند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات دو تیم باشگاه صدرا جهرم و اتحاد جم با برتری برابر تیم های شهدای بابکان و نفت و گاز گچساران راهی دیدار پایانی و دو تیم شهدای بابکان و نفت و گاز گچساران برگزار کننده دیدار رده بندی شدند.

در دیدار رده بندی ، تیم شهدای بابکان با برتری برابر تیم بانوان نفت و گاز گچساران به مقام سوم این رقابتها دست یافت.

در دیدار پایانی، تیم بانوان باشگاه صدرا جهرم با برتری دو بر یک برابر بانوان جم به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت.

در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور کرامت روشن رئیس هیات والیبال شهرستان بویراحمد ،نایب رئیس هیات والیبال استان ،جمعی از ورزشکاران و تیم های شرکت کننده در محل سالن ورزشی بیناد جانبازان استان برگزار شد ،به تیم های اول تا سوم این رقابتها کاپ  و لوح قهرمانی و هدایایی اهدا شد .

کاپ اخلاق نیز به تیم هیات والیبال شهرستان بهمئی اهدا شد .

اسامی بازیکنان تیم والیبال  بانوان باشگاه صدرا شهرستان جهرم قهرمان  مسابقات والیبال بانوان جام خلیج فارس در یاسوج :

مریم شکوهی فرد،زهرا میناوند،فاطمه فردی،الهام جهان صفت،زهرا زارع،سارا حاجیان،طاهره اسماعیلی،زهرا ابراهیمی،ساراشکوهی فرد،الناز مسعودنیا،زهرا حاجیان،معصومه عباسی تشکیل می دادند .

لیلا شکوهی فرد بعنوان سرمربی و صدف ابراهیمی بعنوان سرپرست تیم را  در این رقابتها همراهی کردند.

مسابقات والیبال بانوان جام خلیج فارس زیر نظر هیات والیبال استان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثار گران استان و هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 15:06 )
 
صفحه 1 از 534

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو