خانه اخبار ایران

اخبار ایران

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد از تقدیر سید عیسی حسنی سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر گفت :طی لوح تقدیر و سپاس از طرف سید عیسی حسنی سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر شد .

حاتمی افزود:در لوح سپاس که به امضای سید عیسی حسنی رسیده آمده است :

لوح سپاس

قوه قضائیه دارای ارزش ،احترام و جایگاه والایی در نظام اسلامی و جامعه بشری است . اعتباری که شیهد مظلوم آیت الله دکتر بهشتی ،اولین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای خون پاکش تضمین نمود.

مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

برادر ارزشمند جناب آقای محمد تقی علوی

با سلام و حمد خداوند سبحان

در گذر از چهل سالگی عمر با برکت انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به میدان های بزرگ جهانی نیازمند پشتکار مسئولان و دلسوز  و صاحب اندیشه هستیم. در این راستا ،همکاری صمیمانه و صادقانه جنابعالی را در ارتقاء و ضعیت آگاهی های حقوقی و قضایی جامعه ارج می نهیم و از تلاش چشمگیر شما در پیگیری و مشارکت در برنامه های فرهنگی دادگستری کل استان تقدیر می نماییم .

سید عیسی حسنی

سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم

دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد

 

رهامی خبر داد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت سوم خرداد در کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :در گرامیداشت سوم خرداد ،سالروز آزاد سازی خرمشهر ،همایش پیاده روی خانواده در یاسوج و شهرستانهای استان برگزار شد .

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه ،سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس گفت :در گرامیداشت فتح خرمشهر ،همایش پیاده روی خانواده در یاسوج و شهرهای استان برگزار شد .

رهامی ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری این همایش در شهر یاسوج خبر داد و اظهار داشت:این همایش روز جمعه سوم خرداد ماه در مرکز استان و با حضور جمع کثیری از مردم ورزش دوست یاسوج برگزار شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور مردم و نیروهای نظامی وانتظامی در برگزاری این همایش افزود:این همایش در پارک مهر ورزی و با شرکت 500 نفر از مردم ورزش دوست برگزار شد و در پایان به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداد شد .

رهامی یک خبر خوش برای مردم استان و شهر سی سخت داشت و ضمن تشکر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در شهر سی سخت خبر و تصریح کرد :این همایش در تیرماه برگزار خواهد شد و با پیگیریهای انجام شده جوایز ویژه این همایش که یکدستگاه خودرو پراید می باشد خریداری شده است .

وی خاطرنشان کرد زمان دقیق این همایش از طریق رسانه ملی و پایگاه خبری ورزش استان به اطلاع عموم خواهدرسید .

مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور از برگزاری همایش پیاده روی خانواده در دیگر شهرهای استان بمناسبت سوم خرداد خبر داد و گفت :این همایش با همکاری هیات های ورزش های همگانی شهرهای گچساران ،باشت ،دهدشت ،لیکک ،سوق ،لنده ،چرام و سی سخت برگزار و در پایان به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد .

 

 

 

 

 

رئیس هیات کاراته استان خبر داد: مربی کهگیلویه وبویراحمدی مسئول کمیته مربیان و سبک شوتوکان ikdکشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمود زاده رئیس هیات کاراته استان از انتصاب روح الله عادل پور بعنوان مسئول کمیته مربیان و سبک شوتوکان ikdکشور خبر داد.

رحیم محمود زاده ،رئیس هیات کاراته استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تبریک این انتصاب به شیهان عادل پور و جامعه کاراته استان گفت :در حکم انتصاب آمده است

استاد گرامی :جناب آقای روح الله عادل پور

با عنایت به بررسی های انجام شده و سوابق و تجارب جنابعالی بدینوسیله به موجب این حکم به سمت مسئول کمیته مربیان و مسئول سبک شوتوکان ikdدر کشور منصوب می گردید .امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)و با تلاش و کوشش وصف ناپذیر در راه رسیدن به اهداف والای این رشته پرافتخار و سبک در سطح کشور همه توان خود را مصروف داشته و در مسیر سالم سازی و توسعه اخلاق با هماهنگی مرکز سبک حرکت نماید .از ایزد منان موفقیت و بهروزی شما را مسئلت می نمایم.

 

 

حاتمی خبر داد: رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد بعنوان دبیر کمیته بازرسی فدراسیون بیلیارد کشور منصوب شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انتصاب شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان بعنوان دبیر کمیته بازرسی فدراسیون بیلیارد کشور خبر داد.

آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش استان با  بیان این خبر گفت :

طی حکمی از طرف هاشم اسکندری ،رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس کشور ،شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان بعنوان دبیر کمیته بازرسی فدراسیون منصوب شد.

حاتمی ضمن تبریک انتصاب شاپور عنبری به این عنوان اظهار داشت:

در حکم انتصاب رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان به امضای اسکندری آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای شاپور عنبری

با عنایت به مراتب تعهد ،تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی ،به موجب این حکم شما را بع عنوان دبیر کمیته بازرسی از تاریخ 30/1/98  لغایت 29/12/98 منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به پروردگار متعال و در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان (عج)در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید .

هاشم اسکندری

رئیس فدراسیون

و نایب رئیس فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر

 

رئیس کمیته فوتسال هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم فوتسال جام رمضان کارکنان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول کمیته فوتسال و کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان از معرفی 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان استان در یاسوج خبر داد.

آرمان حاتمی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با پایان دور مقدماتی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج ،تکلیف 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم این رقابتها مشخص شد.

حاتمی افزود :دور مقدماتی این رقابتها با برگزاری 42 بازی در 9 شب برگزار شد و در نهایت دو تیم  اول و دوم هر گروه بهمراه دو تیم برتر سوم گروهها راهی دور دوم این مسابقات شدند.

مسئول کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری دور دوم تا فینال این رقابتها بصورت حذفی خبر  داد و اظهار داشت:دور بعدی این رقابتها بعد از تعطیلات شبهای قدر و شهادت حضرت علی (ع)برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد:در دور دوم این رقابتها  از روز جمعه 10خرداد ماه آغاز می شود و طبق برنامه علوم پزشکی استان با اتش انشانی ،تامین اجتماعی با آب و فاضلاب استان ،بانک ملی با اموزش و پرورش مارگون و اموزش و پرورش شهرستان با راه و شهر سازی به مصاف هم میروند .

مسئول کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری چهار دیدار مرحله دوم حذفی در روز شنبه 11خرداد ماه خبر داد و تصریح کرد:در شب دوم دور دوم و حذفی نیز تیم های مرکز کارشناسان دادگستری با بهزیستی ،دانشگاه سما با شهرداری ،بانک مهر اقتصاد با اموزش و پرورش استان و مرکز بهداشت شهید دامیده با اموزش و پرورش عشایر با هم دیدار می کنند.

 

 

 

 

در سفر مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شهر سی سخت اتفاق افتاد: بازدید از اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور/ دیدار با هیات ها و سرکشی از اماکن ورزشی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش  و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاون توسعه ورزش ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان و رئیس دفتر مدیر کل با حضور در شهر سی سخت از تمرینات تیم ملی کبدی جوانان کشور بازدید کرد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه گودرزی معاون توسعه ورزش ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان و محمودی رئیس دفتر مدیر کل با حضور در شهر سی سخت از اردو و تمرینات تیم ملی کبدی جوانان  بازدید و با مربیان و بازیکنان این تیم دیدار وگفتگو کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان در این بازدید ضمن تشکر از فدراسیون در برگزاری این اردو در شهر  سیخت ،برای ملی پوشان آرزوی موفقیت و اظهار امیدواری کرد شهر سی سخت میزبانی شایسته ای برای ملی پوشان در زمان برگزاری این اردو باشد.

مربیان تیم ملی کبدی جوانان کشور ضمن تشکر از حضور علوی مدیر کل و همراهان و تقدیر از اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا و هیات کبدی ،از میزبانی خوب وشایسته هیات و اداره ورزش و جوانان در برگزاری این اردو تقدیرو اظهار امیدواری کردند،با ظرفیت و پتانسیل موجود شهر سی سخت می تواند پایلود ورزش کبدی کشور در برگزاری اردو ها و رقابتهای کشوری باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همچنین در سفر به شهر سی سخت بهمراه ملی پوشان و جامعه ورزش شهر ستان با حضور در گلزار شهدای این شهر ،با  نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای این شهر را گرامی داشت.

علوی و همراهان همچنین در بازدید از مجموعه ورزشی شهر سی سخت ضمن دیدار و گفتگو با روسای هیات های بدنسازی ،دوومیدانی ،اسب سواری از نزدیک از اماکن ورزشی این مجموعه ورزشی بازدید و ضمن تاکید بر رعایت نظم و انضباط ،خواستار نظارت و رسیدگی بهتر و بیشتر بر اماکن ورزشی موجود شد .

اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور از 21 لغایت 28 اردیبهشت ماه در شهر سی سخت برگزار و ملی پوشان خود را برای رقابتهای آسیایی آماده می کنند.

خاطرنشان می شود در اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور در شهر سی سخت سه نفر از بازیکنان تیم کبدی جوانان استان حضور دارند وعلوی مدیر کل ورزش و جوانان استان قول مساعد داد در صورت حضور این ملی پوشان در ترکیب تیم ملی، پاداش نقدی به این ملی پوشان اهدا شود.

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی سالروز شهادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت حضرت امام علی(ع) را تسلیت گفت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی سالروز شهادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت حضرت امام علی(ع) را تسلیت گفت

در پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

بسمه تعالی
بیست و یکم ماه مبارک رمضان سالروز شهادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت حضرت علی (ع)است. آن امام همامی که شهید محراب خانه معبود است  و ذکر نام بزرگش حرمتی برای توسل و استعانت از خداوند متعال شده  و  روایت بخشندگی اش ، روزنه امید  سائلان  و درد مندان  گشته است.
شخصیت حضرت علی علیه السلام آمیزه ای از والاترین فضایل اخلاقی همچون عدالت، عشق و محبّت به خدا و مردم، صبر و حلم، مروّت، سلحشوری، علم سرشار، مدیریت و ... است که این ترکیب شخصیتی، بسیار فراتر از ظرفیت انسان های معمولی است .چنانکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: «شخصیت امیرالمؤمنین (علیه‌الصّلاةوالسّلام) ترکیبی از عناصری است که هرکدام به تنهایی یک انسان عالی‌مقام را اگر بخواهد به اوج آن برسد، به زانو در می آورد.
با داشتن چنین الگویی در بین مسلمانان و جامعه شیعی شهادت و ایثارگری جایگاه ویژه ای یافته است و  وجود فرهنگ ایثار و شهادت  در بین ملت شریف ایران در دوره های مختلف تاریخی همچون پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و... اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  را در پی داشته است.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای جامعه ورزش و جوانان استان و مردم ولایتمدارکهگیلویه وبویراحمد در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را به پیشگاه امام زمان (عج) و نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای و عاشقان و سوگواران آن حضرت تسلیت می‌گویم.

 

 

در هشتمین شب رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج 33 گل از خط دروازه ها گذشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در هشتمین شب رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج ،چها ر بازی برگزار و مدعیان  برابر حریفان صاحب برتری شدند.

در اولین بازی برگزار شده ،دیدار دو تیم اموزش و پرورش شهرستان و مرکز بهداشت شهید دامیده با تساوی 3بر3 به پایان رسید.

تیم دادسرا در یک بازی یک طرفه با 15 گل تیم جهاد دانشگاهی را در هم کوبید .

راه و شهر سازی با نتیجه 6بر1 از سد تیم بانک صادرات گذشت و در چهارمین بازی تیم دانشگاه سما با نتیجه 3بر2 بر تیم فوریت پزشکی استان غلبه کرد.

در آخرین شب مرحله گروهی این رقابتها امشب پنج شنبه دوم خرداد ماه و از ساعت 21 تیم های آب منطقه ای با برنامه و بودجه ،حراست با بانک کشاورزی ،مرکز خدمات شهری آتش نشانی با ورزش و جوانان استان و بهزیستی با استانداری به مصاف هم میروند.

با برگزاری چهار بازی امشب ،تکلیف 16 تیم برتر مرحله حذفی این رقابتها مشخص خواهد شد .

مرحله دوم و حذفی این رقابتها بعد از شبهای لیالی قدر برگزار خواهد شد .

رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت و تاکید کرد : رشادت ها و جانفدایی فرزندان این مرز بوم در دفاع از خاک میهن و حفاظت از مرزهای ایران اسلامی در یادها و تاریخ ماندگار خواهد ماند .

متن پیام سید محمد تقی علوی  به شرح زیر است :

خرداد، می خرامد و آهنگی در حنجره زمزمه می کند گویی خود را برای ترنم ترانه آزادی مهیا می کند، سوم خرداد فرا می رسد تا گلبانگ "انا فتحنا لک فتحا مبینا" بر گنبد مسجد جامع خرمشهر طنین انداز شود و از خون جوانان وطن لاله های آزادی و آزادگی ایران سر بر آورد.

روز آزادی خرمشهر، روزی که یادآور فتح فاتحان بلندترین و ناممکن ترین فرازهاست، روزی که فرشتگان بال سترگ و سپید خود را بر زمین گستردند، تا دل های بزرگمردان ایران زمین را به شاهراه ایمان خداوندی اتصال داده ، مژده فتح الهی را در دل به تماشا نشانند و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب که «خرمشهر نه آن خاکی است که ارزش دنیوی دارد بلکه ایمانی است که آخرت را برای مسلمان ساخته» و این سرزمین را جزو مجاهدین فی سبیل‌الله به حساب می‌آورد.

آزادی خرمشهر در روز سوم خرداد نمادی از وحدت و همبستگی ملی بود. سوم خرداد تبلور غیرت ملی در برنتافتن اشغال خاک عزیزمان توسط دشمنان است.سوم خرداد تبلور پیروزی اراده رزمندگان اسلام بر دشمن است. سوم خرداد برای همیشه این پیام را به همه جهانیان می دهد که مردم ایران مردم مبارز و خستگی ناپذیر ، انقلابی و پیرو خط اسلام ناب محمدی هستند.

به راستی در مقابل استحکامات نفوذناپذیر دشمن شکست خورده که از سوی استکبار جهانی و قدرت های شرق و غرب به لحاظ توان مالی، تجهیزات نظامی و حتی نیروی انسانی نیز تغذیه و تقویت می شد چه واژه و عبارتی بهتر از نام مقدس "علی ابن ابیطالب (ع)"که یادآور حماسه آفرینی آن حضرت در یکی از جنگ های صدر اسلام است، می توانست با رمز این عملیات مطابقت داشته و باعث افزایش روحیه ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام گردد؟

اگر چه سال ها از آن روز ماندگار می گذرد، هنوز هم آن کتاب عظیم حماسه پیش رویمان گشوده است، لیکن حرف ها و کلمات، جملات و سطرهایی دیگر و ترجمانی نو می طلبد،  تا به تأسی از خون های پاک به زمین ریخته شده در حماسه " آزاد سازی خرمشهر" چونان وارثانی شایسته، پیام رسان مفاهیم والای مجاهدت و شهادت به نسل های آینده این ملت و مملکت باشیم.

اینجانب بر خود وظیفه میدانم در این مبارک رمضان ، ماه خودسازی ، بهترین درودهای خود را بر شهیدان همیشه جاوید فتح خرمشهر و خانواده های صبور آنان بفرستم ، باشد که در پرتو الطاف حضرت حق  عنایات امام عصر ارواحنافداه و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه ی انقلاب حفطه الله تعالی  و به مدد هوش سرشار و دستان توانمند جوانان ایران اسلامی ، مسیر تعالی و مقابله با تهدیدات در ابعاد مختلف، سریعتر از گذشته پیموده شود. ان‌شاءالله

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد: تذکر صریح به مدارس بدون مجوز فوتبال و والدین

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: به مدارسی که بدون هدف، مجوز و بدون برنامه مشغول به فعالیت هستند به صراحت اعلام می کنم در راستای اهداف فوتبال، با توجه به استانداردهای موجود و در قالب مجوزهای قانونی به فعالیت بپردازند.

به صراحت اعلام می‌کنم که مدارس بدون هدف و مجوز فوتبال با رعایت استانداردهای موجود و در قالب مجوزهای قانونی فعالیت کنند»، این تذکر خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به مدارس فوتبال است که بدون مجوز و با نگاه سودآوری آموزش می‌دهند.

افشاریان همچنین از والدین می‌خواهد که در انتخاب مدرسه فوتبال برای فرزندان‌شان دقت‌های لازم را داشته باشند. با توجه به اینکه در آستانه تعطیلی مدارس هستیم .
خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: آقای حسن نوروزی نسبت به ورزش فوتبال لطف و توجه ویژه‌ای دارند و همیشه رفتاری حاکی از همدلی و دلسوزی نسبت به هیئت فوتبال داشته‌اند. همچنین از مدیرکل و مجموعه اداره‌کل ورزش و جوانان استان نیز تشکر می‌کنم.
افشاریان با اشاره به نزدیک شدن به تعطیلات تابستانه مدارس و لزوم نگاه هدفمند اولیاء به تعطیلات تابستانه گفت: با توجه به اینکه به فصل تعطیلات نزدیک می‌شویم، بسیاری از دانش آموزان در این فصل به سمت ورزش و به ویژه فوتبال می‌آیند، و اگر اولیای دانش آموزان به صورت هدفمند از تعطیلات استفاده نکنند یقیناً ضرر خواهند کرد. توصیه بنده این است که اگر اولیاء می‌خواهند فرزند خود را وارد عرصه ورزش فوتبال کنند باید با یک تفکر پیش بین و نگاه خاصی وارد این حیطه شوند.
افشاریان نسبت به مدارس فوتبالی که بدون مجوز مشغول به فعالیت هستند تصریح کرد: صراحتاً به مدارسی که بدون هدف، بدون مجوز و بدون برنامه مشغول به فعالیت هستند به صراحت اعلام می‌کنم که دست از این کارها بردارند و اینگونه مراکز باید در راستای اهداف فوتبال و با توجه به استانداردهای موجود و در قالب مجوزهای قانونی به فعالیت بپردازند.
رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه هیئت فوتبال و سازمان ورزش جوانان و مقامات مسئول با اینگونه مدارس برخورد قانونی می‌کنند. تذکرم به اولیا این است که قبل از ثبت نام فرزند خود در مدارس فوتبال، نسبت به مجوزدار بودن مدرسه اطمینان حاصل کنند، و فرزند خود را بدون حساب و کتاب دست کسی نسپارند.
افشاریان ادامه داد: صرفاً بازی با توپ و فوتبال مهم نیست و اولیا باید همه ابعاد را در ثبت نام فرزندشان درنظر داشته باشند. از طرف دیگر، افرادی که در مدارس بدون مجوز ثبت نام می‌کنند، چون از زیرنظر هیئت فوتبال خارج است، استعداد آنها دیده نمی‌شود، نه می‌توانند در مسابقات شرکت کنند، و از طرف هیئت فوتبال هیچ حمایتی نخواهند شد. بنابراین اولیا با یک دید باز نسبت به تصمیم خود اقدام کنند.
افشاریان در انتها گفت: بی شک کمیته جوانان استان و شهرستان، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان امسال طبق استانداردهای سازمان فوتبال نظارت ویژه‌ای بر مدارس فوتبال و آکادمی‌های فوتبال دارند. در بهبود شرایط به یکدیگر کمک کنیم تا به نقطه‌ای برسیم که همه در راستای قانون فعالیت داشته باشیم.

 

 
صفحه 1 از 570

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو