خانه اخبار ایران

اخبار ایران

دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ،دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ،دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل و با ریاست علوی مدیر کل و با حضور معاونین و مسئولین ستادی اداره کل برگزار شد ،در خصوص مصوبات نشست قبلی این شورا بحث و تبادل نظر شد.
کبری راد سلیمانی دبیر شورای معاونین و رئیس اداره توسعه منابع اداره کل در این نشست به تشریح عملکرد معاونین و مسئولین ستادی در مصوبات قبلی این شورا اشاره و از ضمن تشکر از معاونین و مسئولین ستادی در پیگیری و اجرایی شدن مصوبات قبلی شورای معاونین ،از عدم مستند سازی املاک اداره کل خبر و خواستار تسریع در روند اجرای این مصوبه شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست ضمن تشکر از پیگیریهای امورات اداری ،ورزشی و حوزه جوانان و تسلیت ایام فاطمیه،خواستار جمع بندی اسناد و امورات مالی اداره کل با توجه به نزدیکی به تعطیلات پایان سال شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر پیگیری مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا تاکید و خواستار تسریع و پیگیری امورات ادارات شهرستانها شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر اجرایی شدن مصوبات قبلی شورای معاونین و مستند سازی املاک حقوقی اداره کل تاکید و خواستار تشکیل تیم بازرسی اداره کل در نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی و باشگاههای ورزشی در سطح استان شد.
وی بر برگزاری و پیگیری جلسات ماده 27 ،ماده 88 و جلسه با مستاجرین اماکن ورزشی در حفظ و نگهداری اماکن ورزشی در سطح استان تاکید و خواستار تسریع در مکاتبات حوزه جوانان با وزارت ورزش و جوانان شد .
پیگیری طرح قامت سنجی و آنالیز اعتبارات هیات های استانی توسط حوزه معاونت توسعه ورزش و حوزه بانوان از دیگر مصوبات این نشست بود.

 

دیدار رئیس هیأت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با علوی مدیرکل ورزش استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار رئیس هیأت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با علوی مدیرکل ورزش استان

 

 

 

 

 

 

محمد مؤمنی منش ، رئیس هیأت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با همراهی فریبا حسینی معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان ، تعدادی از اعضای هیأت کشتی استان و روسای هیأت کشتی شهرستان‌ها در محل اداره کل ورزش و جوانان حضور و با سید محمد تقی علوی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمد مؤمنی منش رئیس هیأت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کرد .
محمد مؤمنی منش ، رئیس هیأت کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با همراهی فریبا حسینی معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان ، تعدادی از اعضای هیأت کشتی استان و روسای هیأت کشتی شهرستان‌ها در محل اداره کل ورزش و جوانان حضور و با سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کردند.
محمد مومنی منش رئیس هیأت کشتی استان در این جلسه از همکاری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان تقدیر کرد و گفت: باوجود مربیان دلسوز و داوران خوب و ورزشکاران پرتلاش در سطح استان و تلاش و زحمت هیأت‌های سابق در این رشته هنوز زیرساخت‌های لازم و اصولی در رشته کشتی در سطح استان فراهم نشده است.
محمد مؤمنی منش تصریح کرد: تا برداشتن کامل موانع موجود و برطرف کردن مشکلات و رفع کمبودات هرگز شرایط حضور مقتدرانه کشتی‌گیران این استان در سطح میادین ملی و بین‌المللی میسر نیست .
مؤمنی منش بیان داشت :علی‌رغم تعطیلی چندین ماهه کشتی در سطح استان جلسات متعددی را در این مدت با مدیرکل ورزش برگزار کردیم که به نتایج خوبی هم رسیدیم .
وی ابراز کرد :سوئیت هیات کشتی استان که چندین سال از کشتی گرفته شده بود و در اختیار اداره‌کل ورزش قرار داشت با مساعدت علوی مدیر کل مجدداً به هیات کشتی واگذار شد.
رئیس هیأت کشتی استان از برگزاری همایش کشتی در ماه جاری در یاسوج خبر داد و ابراز داشت :در صورت شرایط مطلوب این همایش با حضور پیش‌کسوتان ،مربیان ،قهرمانان ،داوران و روسای هیأت کشتی شهرستان‌ها جهت تبادل نظر و پیشبرد ورزش کشتی استان برگزار می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان در این دیدار ضمن تقدیر از رئیس هیأت کشتی استان بیان داشت: مؤمنی منش قبل از تصدی هیأت کشتی در هیات تیراندازی بودند که با توجه به جایگاه اجتماعی خوبی که دارند ضمن تجهیز کامل این هیأت برای اولین بار در این رشته ملی‌پوش داشته باشیم .
سید محمد تقی علوی با بیان این‌که قریب یازده ماه از آمدن ویروس کرونا می‌گذرد که باعث تعطیلی رشته‌های ورزشی شده است ویکی از آن‌ها رشته کشتی بوده است گفت: هنوز به ما اعلام نکرده‌اند که بعضی از رشته‌ها مثل کشتی و رزمی را در اماکن ورزشی شروع کنیم .
علوی افزود: اگرچه بازگشت هرچه سریع‌تر شرایط به حالت عادی و بازگشایی اماکن کشتی مطلوب همه ماست، لیکن سلامت ورزشکاران مربیان شهروندان باید در اولویت تصمیمات باشد .
مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: جلسات مختلفی را در اداره کل ،دفتر مؤمنی منش و سالن‌های ورزشی در مورد برون رفت کشتی از وضعیت موجود برگزار کردیم که یکی از اثرات و نتایج این جلسات برگشت سوئیت هیأت کشتی بود که سال‌ها از آن گرفته شده بود .
سید محمد تقی علوی اضافه کرد: درصدد هستیم هیات پزشکی را از ساختمان کشتی خارج کنیم، ساختمان اختصاصی هیات پزشکی درحال اتمام است و به محض خروج این هیأت ساختمان در اختیار کشتی قرار خواهد گرفت.
علوی ارتقاء مربیان و داوران کشتی استان را لازم و ضروری دانست و گفت: این آمادگی را داریم که مربیان با دانش استان‌های کشتی‌خیز مثل مازندران و خوزستان را جهت آموزش مربیان و کشتی‌گیران به استان بیاوریم و از آن‌ها جهت ارتقاء کشتی استان استفاده کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اعضای هیأت کشتی که همه شما یک ظرفیت خاص دارید گفت: اگر این ظرفیت را به نحو مطلوب در جهت کمک به هیأت کشتی استان به کار ببندید مسلماً کشتی رشد چشمگیری خواهد داشت .
سید محمدتقی علوی یکی از مواردی که ورزش کشتی را تهدید می کند، عدم اسپانسر لازم در سطح استان دانست و افزود: طی پنج سال گذشته هیچ‌گونه اسپانسری از سوی هیچ شرکت و کارخانه‌ای در سطح استان ندیدم و ورود به اصناف بهترین اسپانسر در شرایط کنونی است .
در این دیدار اعضای هیأت کشتی استان و روسای هیأت کشتی شهرستان‌ها به تشریح برنامه ها و عملکرد حوزه های خود اشاره و خواستار حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان از این رشته شدند.


 

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

 

 

 

 

 

 

پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان از پیروزی تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور مقابل نماینده فوتبال بوشهری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان از پیروزی تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور مقابل نماینده فوتبال بوشهری خبر داد.
بیوکانی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود:
تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در گروه چهارم لیگ دسته سوم باشگاههای کشور در ورزشگاه شهید رجائی شهرستان بهمئی به مصاف تیم فو تبال پیروزی نگین خورموج استان بوشهر رفت و با یک گل مهمان بوشهری خود را شکست داد.
تک گل بازی رابهمن فرشادی در نیمه اول بازی به ثمر رساند.
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور در پنج گروه سیزده تیمی در حال برگزاری است واز هر گروه دو تیم به مرحله دوم این لیگ صعود می کنند و در نهایت دو تیم برتر مجوز ورود به لیگ دسته دوم کشور را کسب می کنند.
بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از تلاش های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، افشاریان رئیس هیأت فوتبال استان، عسکری رئیس هیأت فوتبال شهرستان بهمئی، امام جمعه خدوم و پر تلاش و فرماندار شهرستان و کلیه اداراتی که در برگزاری این بازی و میزبانی مجموعه ورزش را یاری کرده اند تقدیر کرد.


 

پارسایی سرمربی تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت : در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی ما زیاد شد/ هدفمان صعود بود و به آن رسیدیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی ما زیاد شد/ هدفمان صعود بود و به آن رسیدیم

 

 

 

 

 

 

در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی ما زیاد شد/ هدفمان صعود بود و به آن رسیدیم

پارسایی مربی تیم فرازبام خائیز دهدشت پس از تساوی تیمش برابر سپاهان و صعود به مرحله بعد گفت: در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی ما زیاد شد و بازیکنان عجله کردند اما بهرحال به هدفمان رسیدیم و از گروه صعود کردیم.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پارسایی مربی تیم فرازبام خائیز دهدشت پس از تساوی تیمش برابر سپاهان و صعود به مرحله بعد گفت: در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی ما زیاد شد و بازیکنان عجله کردند اما بهرحال به هدفمان رسیدیم و از گروه صعود کردیم.
مجید پارسایی در خصوص دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: این بازی آخرین بازی مرحله گروهی بود و ما تقریبا در 20 روز گذشته سعی کردیم تمام فضای تاکتیکی تیم را به سطح آمادگی مطلوب برسانیم و روی نقاط و ضعف و قوت سپاهان به خوبی کار کنیم.
وی افزود: بچه ها نیمه اول خوب بودند اما در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی زیاد شد و متاسفانه بازیکنان عجله کردند و بازی مساوی شد اما به هر حال به آنچه از این بازی می خواستیم رسیدیم و هدف این بود که بتوانیم صعود کنیم و برای دور بعد هم آماده ایم.
پارسایی تاکید کرد: گروه ما گروه سختی بود و هر چهار تیم با آمادگی کامل پا به مسابقات گذاشته بودند.

 

در لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد: شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

 

 

 

 

 

 

شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

در ادامه مرحله برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور یادواره شهید حسین پور جعفری تیم هندبال نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد و تیم فراز بام خائیز دهدشت برابر فولاد مبارک سپاهان به تساوی رسید.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در ادامه مرحله برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور یادواره شهید حسین پور جعفری تیم هندبال نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد و تیم فراز بام خائیز دهدشت برابر فولاد مبارک سپاهان به تساوی رسید.
در روز دوم از مرحله برگشت دور دوم رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور دو تیم پرسپولیس بهبهان و نفت وگاز گچساران به مصاف هم رفتند که نفتی ها در غیاب سرمربی خود با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ مقابل شاگردان مسعود ظهرابی تن به شکست دادند.
نفت و گاز گچساران با این شکست همچنان ۲ امتیازی در رده ششم جدول گروه الف قرار گرفت و نماینده استان خوزستان نیز با این برد ۱۰ امتیازی شد و با یک پله صعود در رده سوم جدول قرار گرفت.
در روز سوم از دور دوم مرحله برگشت سی و سومین دوره بازی های لیگ برتر اقایان یادواره سردار شهید حسین پورجعفری تیمهای فولادمبارکه سپاهان و فراز بام خائیز دهدشت در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران مقابل هم قرار گرفتند که این بازی برنده ای نداشت و دو تیم به نتیجه مساوی ۲۴ رضایت دادند تا امتیازات بازی میان دوتیم تقسیم شوند. شاگردان محسن طاهری با این تساوی ۱۳ امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند. در طرف مقابل فرازبام‌ با ۱۱ امتیازی مکان سوم جدول را کسب کرد.
گروه اول:
1- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 18 امتیاز
2- ذوب اهن اصفهان 13 امتیاز
3- پرسپولیس بهبهان 10 امتیاز
4- پاس ناجای قم 9 امتیاز
5- ستارگان دشتستان 2 امتیاز
6- نفت و گاز گچساران 2 امتیاز
گروه دوم:
1- صنعت مس کرمان 20 امتیاز
2- فولاد مبارکه سپاهان 13 امتیاز
3- فراز بام خائیز دهدشت 11 امتیاز
4- زغال سنگ طبس 11 امتیاز
5- کیمیا کاشت کردستان 3 امتیاز
6- پرواز هوانیروز اصفهان 2 امتیاز

 

حاتمی خبر داد: رئیس هیات ناشنوایان استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان کادر فنی به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور دعوت شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رئیس هیات ناشنوایان استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان کادر فنی به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور دعوت شد

 

 

 

 

 

 

رئیس هیات ناشنوایان استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان کادر فنی به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور دعوت شد

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت رئیس هیات ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت رئیس هیات ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود :اولین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی بازیهای المپیک تابستانی ناشنوایان 2021 در تهران برگزار می شود.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود: این اردو از 18 الی 26دیماه در تهران ،میدان امام حسین (ع )خیابان دماوند ،روبه روی بیمارستان بوعلی ،فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار می شود.
مسئول ر وابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انتخاب سردار پاریاد رئیس هیات ناشنوایان استان بعنوان کادر فنی تیم ملی فوتبال در این اردو خبر و تصریح کرد:ورود به اردو روز پنج شنبه 18 دیماه و خروج روز جمعه 26 دیماه است.
برای رئیس هیات ناشنوایان استان در این اردو آرزوی موفقیت داریم.


 

در لیگ برتر هندبال آقایان بدست آمد : فراز بام خائیز دهدشت مرحله دوم دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 فراز بام خائیز دهدشت مرحله دوم دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

 

 

 

 

 

 

تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،
تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید.
مرحله دوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال آقایان امروز سه شنبه 16 دیماه در تالار هندبال شهید قاسم سلیمانی تهران با دیدار تیمهای پرواز هوانیروز اصفهان و فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد و شاگردان مجید پارسایی موفق شدند در یک بازی پربرخورد با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ بر حریف خود غلبه کنند.
نیمه اول دیدار جذاب و پر برخورد دنبال شد تا جای که داور مسابقه بارها از کارت زرد خود استفاده کرد و حتی برخورد شدید و خطا های پی در پی وی را وادار به دادن دو دقیقه اخراج به بازیکنان هر دو تیم کرد، اما در نهایت شاگردان سروش عرشی با نتیجه ۱۳ بر ۸ تن به شکست دادند.
این بازی که میهمانان ویژه ای از جمله شهداد مرتجی و مسعود ظهرابی مربیان تیم های ملی امید و جوانان را داشت در پایان ۶۰ دقیقه وقت قانونی با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ به نفع قرمز پوشان فراز بام خائیز دهدشت به پایان رسید.
لازم به ذکر است که حمزه حسن زاده بازیکن شماره ۲۱ پرواز هوانیروز اصفهان در دقایق پایانی نیمه دوم با دریافت سومین کارت زرد، و دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.
در ادامه دیدار های روز نخست دور دوم مرحله برگشت دو تیم کیمیا کاشت کردستان و فولاد مبارکه سپاهان مقابل هم صف آرایی خواهند کرد و دو تیم مس کرمان و ذغال سنگ طبس دیدار پایانی روز نخست را در گروه B برگزار می کنند.
 

تجلیل از نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تجلیل از نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از مرد اخلاق و نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از مرد اخلاق و نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد .
در این مراسم که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد و باحضور معاونین و کارکنان اداره کل و جمعی از ورزشکاران، رئیس و اعضای هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان وخانواده قهرمان مسعود برزم برگزار شد با اهدا لوح سپاس و هدایایی از قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد.
آیت ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از مسعود برزم به عنوان قهرمان و پهلوان یاد کرد و اظهار داشت: تمامی ورزشکاران علاوه بر قهرمانی باید دارای اخلاق و کردارنیک بوده و برای همه جوانان الگو باشند.
ارجمند ،رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان افزود: قطعا برگزاری چنین مراسماتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر قهرمانان و ملی پوشان خواهد شد .
ارجمند ادامه داد:رقابتهای قویترین مردان ایران به میزبانی استان البرز در کرج برگزار شد .
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :در این مسابقات که روز های 4 الی 6 دیماه برگزار شد ،مسعود برزم ورزشکار عضو هیات پرورش اندام استان در دسته 105 کیلو گرم این مسابقات به مقام نایب قهرمانی دست یافت

 

علوی خبر داد:نامگذاری مجموعه ورزشی دوومیدانی استان به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 برگزاری آئین نامگذاری مجموعه ورزشی دوومیدانی استان به نام شهید سردارحاج قاسم سلیمانی/ شهید سلیمانی الگویی مناسب برای جامعه ورزشی ما محسوب می‌شود

 

 

 

 

 

 

برگزاری آئین نامگذاری مجموعه ورزشی دوومیدانی استان به نام شهید سردارحاج قاسم سلیمانی/ شهید سلیمانی الگویی مناسب برای جامعه ورزشی ما محسوب می‌شود

علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آئین نامگذاری مجموعه‌ ورزشی دوومیدانی استان به نام شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آئین نامگذاری مجموعه‌ ورزشی دوومیدانی استان به نام شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت اولین سالگرد «شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی» و در آئین نامگذاری مجموعه‌ ورزشی دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد به نام «شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی»اظهار داشت شهادت جانگداز سردار قاسم سلیمانی و یارانشان داغی بزرگ بر قلوب ملت ایران گذاشت و جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز مانند سایر مردم ولایت مدار داغدار شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: شهید سلیمانی حق بسیار زیادی به گردن مردم ایران دارند و ما نیز باید ادامه‌دهنده راه این شهید عزیز باشیم، چرا که او الگویی مناسب برای جامعه ورزشی ما محسوب می‌شود.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نام شهدا با نام امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا عجین و راه شهدا، همان راه شهدای کربلا و ائمه اطهار (ع) است، گفت: برای پاسداشت تلاش و مجاهدت‌های شهید سلیمانی مجموعه ورزشی دوومیدانی به نام سردار رشید اسلام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» نامگذاری شد.
جمشید ارسلان جو رئیس ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین و به مناسبت اولین سالگرد «شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی» بیان داشت: در باور ما نمی‌گنجد که یک سال است که حاج قاسم در بین ما نیست و نور چشممان آرامش قلبمان از میان ما رفته، حاج قاسم آرامش دهنده قلوب ملت ایران بود.
وی افزود: شهادت سردار سلیمانی هرگز از ذهن تاریخ محو نخواهد شد، با اینکه دشمن می‌خواست با شهادت سردار سلیمانی غروب این انسان بزرگ را ببیند اما شهادت او طلوعی جدید برای شیعه، مسلمین و انقلاب اسلامی شد.
رئیس ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح استان گفت: امروز اگر دشمن یک حاج قاسم را از ما گرفت اما ۸۰ میلیون حاج قاسم در ایران به وجود آمد و این رویش بزرگ مکتب حاج قاسم سلیمانی است.
ارسلان جو تصریح کرد: در شهادت سردار سلیمانی شاهد بودیم که چگونه مردم ادیان مختلف به شهادت سردار عاشقانه واکنش نشان دادند این همان طلوع جدید و ماندگار حاج قاسم است و ترویج این مکتب می‌تواند به عنوان مصونیت انقلاب ما باشد.
وی گفت: حاج قاسم یک انسان بزرگ و الهی بود چون الهی، فاطمی و حسینی فکر می‌کرد لذا او زمان شهادت و نوع شهادت خود را در سال ۷۸ تفسیر کرده بود برای همین امروز حاج قاسم به عنوان قهرمان جاوید ملت ایران و جهان اسلام است.
ارسلان جو ابراز داشت: حاج قاسم در هر عرصه‌ای (سیاسی، اقتصادی و …) یک قهرمان است و ما به عنوان یک مسلمان انقلابی افتخار می‌کنیم که حاج قاسم سلیمانی از جنس ما و استاد و فرمانده ماست و ما مرید او هستیم. حاج قاسم اهل زد و بند و تظاهر و ریا نبود و تنها با خدا معامله می‌کرد و به همین دلیل امروز در بین قلوب محبوب است.
آذر صفایی نیا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در ادامه این مراسم شهید سلیمانی را چهره کاریزماتیک جبهه مقاومت، سردار ملی و قهرمان امت اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی توصیف کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب به زیبایی فرمودند که حاج قاسم سلیمانی یک مکتب بود و امروز باید این مکتب را در امتداد مکاتب مختلف انقلاب اسلامی بازشناسی کرده و بیشتر برای نسل امروز بازگو کنیم.
صفای نیا تصریح کرد:شهید سلیمانی همواره برای اعتلای نام مقدس ایران اسلامی تلاش کرد و مردم ما هم باید در پشتیبانی از ارزش‌ها و آرمان‌های بلند نظام و انقلاب از این بزرگمرد تاسی کنند. ضمن اینکه خون این شهید امروز مایه شرمساری و نابودی دشمنان ما و اتحاد بیشتر گروه‌های مختلف کشور است و راه تاریخ را به نفع جبهه اسلام تغییر خواهد داد.
وی خاطر نشان کرد: شهادت مردانی چون سلیمانی نشان از قدرت دشمن نیست، بلکه نشان از ضعف و زبونی دشمن است، با شهادت سلیمانی تفکر و اندیشه ایشان در مقاومت و مبارزه با ظلم تکثیر شد .
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، با تاکید بر لزوم تبیین بیشتر ابعاد شخصیتی و مجاهدانه شهید حاج قاسم سلیمانی برای ورزشکاران استان عنوان کرد: شهید سلیمانی فقط یک نظامی نبود، بلکه یک دیپلمات برجسته بود که با خوی انسانی و مجاهدانه خود زمینه اتحاد بین مسلمانان و محور مقاومت را ایجاد کرد.
وی در پایان این آئین از مدیر کل ورزش وجوانان استان، بسیج اقشار سپاه فتح و مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان تقدیر وتشکر کرد.
این آئین با حضور صفایی نیا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ارسلان جو رئیس ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح استان، علوی مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه و بویراحمد ، معاونین اداره کل ،محمدی مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان،رضایی مسئول مداحان سپاه فتح ،روایی رئیس ورزش وجوانان شهرستان بویراحمد ،کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیات های ورزشی استان وشهرستان برگزار شد.


آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 15 دی 1399 ساعت 12:28 )
 

در یکمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار شد : نمایش اقتدار و صلابت ورزشکاران با برگزاری رژه موتوری و دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نمایش اقتدار و صلابت ورزشکاران با برگزاری رژه موتوری و دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

به مناسبت یکمین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری نمایش اقتدار و صلابت در قالب رژه موتوری و دوچرخه‌سواری کردند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،به مناسبت یکمین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری نمایش اقتدار و صلابت در قالب رژه موتوری و دوچرخه‌سواری کردند.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس با اشاره به برگزاری رژه دوچرخه سواری و موتورسواری گفت: این برنامه به همت سپاه فتح استان و اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این برنامه را تجدید میثاق و بیعت با شهدا دانست و افزود: ان شاء الله بتوانیم راه و مکتب شهید سلیمانی را با همت جوانان ادامه بدهیم.
وی در ادامه مکتب حاج قاسم را بهترین الگو برای همه نسل‌ها برشمرد و خاطرنشان کرد: حاج قاسم متعلق به کشور و مردم عزیز ما نیست بلکه حاج قاسم الگوی همه ملت‌های آزاده و مسلمان است.
علوی تصریح کرد: امروزه جبهه مقاومت در سرتاسر جهان گسترده شده و مردم کهگیلویه و بویراحمد و دنیا نیز به نام و رمز حاج قاسم جلوی استکبار و زورگویان عالم می‌ایستند.
این آئین از میدان امام حسین شهر یاسوج تا استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج و مجموعه دوومیدانی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .


 
صفحه 1 از 658

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو