خانه اخبار ایران

اخبار ایران

علوی در مجمع انتخابات هیات اسکیت کهگیلویه بویراحمد: تلاش در جهت توسعه و اعتلای ورزش قهرمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات اسکیت استان بر تلاش در جهت توسعه و اعتلای ورزش قهرمانی تاکید کرد .

باحضور رئیس فدراسیون اسکیت کشور،مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد واعضای هیات اسکیت مجمع این هیات به عنوان هفتمین مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی استان درسالجاری برگزارشد.

دراین مجمع احسان بهرامی با کسب همه آرا ازمجموع ۱۴رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر درسمت ریاست هیات اسکیت استان ابقا شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان گفت:اعتماد مجدد اعضای به رئیس هیات مسئولیت وی را بیشتر می کند وبیانگر این امر است که باید تلاش ها برای پویایی این رشته دوچندان شود.

سیدمحمد تقی علوی با بیان اینکه تلاش ها باید به سمت توسعه واعتلای ورزش قهرمانی جهت دهی وهدایت شود افزود:درهمین راستا فرصت سازی از تهدیدهای موجود در رشته اسکیت از جمله تاکیدات ویژه ما است، تا با احصای این امر همگام با برنامه های فدراسیون حرکت کنیم.

وی با اشاره به وجود ظرفیت مطلوب در ورزش استان خصوصا در رشته های قهرمانی از جمله اسکیت تصریح کرد:پویایی وفعالیت هیات اسکیت شهرستانهای استان وهمچنین آموزش محوری از جمله درخواست ها وانتظارات این اداره کل از هیات اسکیت استان است که انتظارمی رود این مهم در دستور کار این هیات قرار بگیرد.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 10:45 )
 

رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور : زیر ساخت های رشته اسکیت در کشور محدود است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، رضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور در مجمع انتخابات هیات اسکیت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: زیر ساخت های رشته اسکیت در کشور محدود است

رئیس فدراسیون اسکیت کشور در مجمع انتخاباتی هیات اسکیت استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه دراین استان زیرساخت رشته هایی نظیر اسکیت محدود است گفت:در همین راستا انتظارات از این رشته باید متناسب با این ظرفیت ها لحاظ ودیده شود.

بهمن محمدرضایی افزود:اعتماد مجدد اعضای هیات اسکیت به ریاست این هیات، بیانگر اجماع وهمگرایی  است که امیداست وی با عملکرد مطلوب پاسخگوی این اطمینان باشد.

وی حضور ورزشکاران استان در تیم ملی اسکیت را از جمله انتظارات مهم فدراسیون از این هیات دانست و ادامه داد:آماده هرگونه همکاری ومساعدت با هیات اسکیت استان جهت تامین زیرساخت ها وامکانات هستیم.

رئیس فدراسیون اسکیت درپایان گریزی به وضعیت این رشته ورزشی هم زد وابراز داشت:امروز نگاهها به اسکیت نه به عنوان یک بازی، بلکه به عنوان یک رشته مدال آور درکشور تغییر کرده است .

محمدرضایی افزود:ورزش اسکیت با۷رشته تحت پوشش،دارای دو رشته المپیکی است ویک رشته دیگر آن نیز در انتظار تایید سهمیه المپیک است.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 10:42 )
 

پیام تبريک علوی به مناسبت روز تربيت بدنی و ورزش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی 26مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پيامي ضمن تبريک 26 مهرماه روز تربيت بدني و ورزش، از تلاش و کوشندگي تمام دست اندرکاران ورزش در ادارات ورزش و جوانان و هیات های استانی و شهرستانی  تقدير و قدرداني کرد.

در پيام تبريک علوی  به مناسبت روز تربيت بدني و ورزش آمده است:

ورزش به عنوان پديده اي اجتماعي و فرهنگي در زندگي ماشيني امروز نقشي اساسي و محوري دارد و از اين حيث نه تنها يک روز، بلکه کل ايام و روزهاي سال را در بر مي گيرد.

اصولا ورزش تعطيل بردار نيست و از اين حيث وظيفه خويش مي دانم از تمام کساني که در پيشبرد ورزش استان   سهمي را بر عهده دارند، تقدير و تشکر کنم .

بي شک ورزش کهگیلویه وبویراحمد با توجه به سرمايه انساني جوان  مستعد و بالنده استان زمينه هاي زيادي را براي رشد و تعالي بيشتر داراست و از اين حيث بايد همه با همدلي و اتفاق نظر بکوشيم تا به وظيفه خويش در قبال نسل آينده ساز این استان  عمل نموده و با تضمين سلامت جسم و روح آنان از طريق ورزش ، شادابي و طراوت نيروي انساني را به عنوان محور اصلي توسعه استان  تضمين کنيم .

امروز با عنايات ويژه مقام معظم رهبري و توجهات اصولي دولت خدمتگزار به ورزش، مسووليتي سنگين متوجه جامعه ورزش شده است و همگي بايد دوچندان تلاش کنيم تا با از پيش روي برداشتن مسائل و مشکلاتي که مي تواند در حرکت پر شتاب توسعه ورزش خدشه و وقفه ايجاد کند، راه دستيابي به قله هاي ورزش قهرماني  را که غرور و عزت ملي و ايراني را در پي دارد، هموار و هموارتر نماييم .

پرواضح است که در اين مسير جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد همچنان از همراهي هاي صميمانه دکتر احمدی استاندار ورزش دوست، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برخوردار خواهد شد تا با توکل به ذات باريتعالي و همت و غيرت ورزشکاران غيور اين مرز و بوم، همچنان در مسير افتخارات تازه در ورزش به جلو قدم برداريم .

در پايان وظيفه خويش مي دانم که ديگر بار از همراهي هاي دلسوزانه خدمتگزاران صديق ورزش قدرداني نموده و به تک تک آنان در گوشه و کنار استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد دست مريزاد بگويم

 

 

 

مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد: با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات کاراته استان گفت : مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد:با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و  تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند.

باحضور مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان برگزارشد.

دراین مجمع انتخاباتی رحیم محمود زاده با کسب همه آرا از مجموع 15 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر رئیس هیات کاراته استان شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد این مجمع را ششمین مجمع برگزار شده توسط هیات های ورزشی استان در سالجاری دانست وگفت:با تفویض اختیار رئیس فدراسیون کاراته به استان وعلیرغم انصراف یکی از کاندیداها انتخابات این هیات برابر ضوابط ومقررات انتخاباتی برگزار شد.سید محمد تقی علوی افزود: از میان ۱۸ نفر عضو‌ مجمع انتخاباتی ۱۵ نفر واجد شرایط رای بودند که در پایان از مجموع ۱۵ رای ماخوذه رحیم محمود زاده با کسب همه آرا رئیس هیات کاراته استان شد.

وی بیان داشت:اعتماد دوباره هیات کاراته به رئیس پیشین این هیات مسئولیت وی را سنگین تر می کند ونشان می دهد باید میزان تلاش ها برای ارتقای سطح ورزش کاراته دوچندان شود.

علوی با بیان اینکه سیاست این اداره کل حمایت از هیات های برنامه محور وهدفمند است تصریح کرد:هیات کاراته از جمله هیات های برنامه محور وفعال بوده که انتظار می رود این رویه درآینده  با جهش وتلاش بیشتری دنبال شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اختصاص سالن تمرین را از جمله درخواست های مطرح شده از طرف هیات کاراته عنوان کرد واظهار داشت:در راستای تحقق این درخواست تعدادی از سالن های اقماری ورزشگاه 15 هزارنفری با پیش شرط ارائه برنامه توجیهی واستفاده بهینه از امکانات دراختیار این هیات قرار می گیرد.

وی با اشاره به سیاست اداره کل ورزش وجوانان مبنی بر هدف گذاری برای هیات های ورزشی فعال دراستان ابرازداشت:چشم انداز ترسیم شده برای هیات ورزشی کاراته کهگیلویه وبویراحمد کسب سهمیه درالمپیک 2020 توکیو از طریق ورزشکاران این رشته است که انتظار می رود برنامه ریزی های لازم دراین خصوص انجام شود.

علوی گریزی به موفقیت های اخیر ورزشکاران استان درمسابقات آسیایی وپارا آسیایی زد وبیان داشت:سامان پاکباز ورزشکار دو ومیدانی کار هم استانی در بازیهای پارآسیایی 2018جاکارتای اندونزی موفق به  کسب مدال طلا در رشته پرتاب دیسک ومدال نقره در پرتاب وزنه شد که موفقیت وافتخاری بزرگ برای استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود.وی ادامه داد:حضورواعزام  محسن پاکباز به عنوان مربی در کاروان ورزشی کشور نیز نقطه قوت بزرگ دیگری برای ورزش استان است که باید به آن توجه شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان درپایان تاکید کرد:با تمام توان از جامعه ورزش استان دفاع می‌کنم و اجازه نمی‌دهم کسی با قلم بی‌تدبیری و  تفرقه سردسیری و گرمسیری به بدنه ورزش آسیب برساند.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 09:25 )
 

در لیگ برتر هندبال زنان کشور انجام می‌شود؛ رویارویی نفت و گاز گچساران و اشتادسازه طرقبه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در ادامه رقابتهای لیگ برتر هندبال بانوان کشور ،تیم بانوان نفت و گاز گچساران میزبان تیم اشتاد سازه طرقبه است.

تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در هفته پنجم از چهاردهمین دوره  لیگ برتر کشور جمعه۲۷مهرماه به دیدار اشتادسازه می‌رود.

این دیدار بین تیم‌های هندبال نفت و گاز گچساران و اشتادسازه طرقبه شاندیز روز جمعه ۲۷مهرماه از ساعت۱۱در سالن هندبال پدخندق دوگنبدان برگزار می شود.

گفتنی است در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر نفت و گاز گچساران از مهمان خود تیم تأسیسات دریایی تهران با نتیجه نزدیک ۱۷ بر ۱۸ شکست را پذیرفت.

تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوم میزبان خود پترو آموت بوشهر  را با نتیجه ۳۶ بر ۲۲ را شکست داد.

همچنین نفت و گاز گچساران در هفته سوم با نتیجه ۲۶ بر۱۹مهمان خود سپاهان اصفهان را با شکست بدرقه کرد.

نفت و گاز گچساران اکنون در جایگاه سوم و اشتادسازه طرقبه شاندیز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارند.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم صدرنشین لارستان مهمان تیم قعرنشین هیات البرز است.

تیم رده دومی تاسیسات دریایی در خانه به مصاف تیم رده چهارمی فولاد مبارکه سپاهان خواهد رفت.

در آخرین دیدار نیز ذوب آهن اصفهان میزبان پتروآموت پویا بوشهر است.

تیم هندبال بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران با ۹ پیروزی،۲ تساوی و یک باخت و با یک امتیاز کمتر نسبت به تأسیسات دریایی تهران نائب قهرمان لیگ برتر هندبال کشور در سال ۱۳۹۶ شد.

تیم نفت و گاز یکی از ۲ نماینده کشورمان در مسابقات جام قهرمانی هندبال بانوان آسیاست.

 

 

محمود زاده خبر داد:توسعه ورزش کاراته کهگیلویه وبویراحمد در سایه حمایت علوی /نگاه کاراته به المپیک 2020

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،محمود زاده رئیس هیات کاراته استان در مجمع انتخابات این هیات گفت :توسعه ورزش کاراته استان در سایه مدیریت و برنامه ریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان میسر شده و این هیات با برنامه ریزی نگاهی به بازیهای المپیک 2020 دارد.

رئیس هیات کاراته استان در مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان بیان داشت :

هیات کاراته استان به موازات سایرهیات های ورزشی استان توانست درچارچوب مدیریت مطلوب اداره کل ورزش وجوانان استان به ثبات برسد وعملکرد قابل قبولی را ارائه کند.

رحیم محمود زاده افزود:ارتباط با هیات های کاراته در شهرستانهای استان،شتاب بخشی در صدور احکام مربیان وداوران ،ساماندهی وشناسنامه دار کردن ورزشکاران و برگزاری کلاس های داوری ومربیگری در راستای ارتقای دانش وآگاهی این رشته ورزشی از جمله برنامه های مهم وآتی هیات کاراته استان کهگیلویه وبویراحمد خواهد بود.

وی برگزاری دوره های روانشناسی ویژه مربیان و ورزشکاران،جذب حامی مالی برای این رشته ورزشی،برگزاری طرح ها ومسابقات استعداد یابی،میزبانی اردوهای ملی در رده های مختلف سنی و رشد وتوسعه کاراته بانوان و... را ازدیگر برنامه ودستورکارهای مهم خود در مدت 4 سال ریاست هیات کاراته استان عنوان کرد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 09:22 )
 

در مجمع انتخات هیات کاراته کهگیلویه بویراحمد بدست آمد: محمود زاده برای مدت چهار سال دیگر سکاندار هیات استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش  جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مجمع انتخابات هیات کاراته استان با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و رحیم محمود زاده با کسب 15 رای برای مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات کاراته استان منصوب شد .

در این نشست که به منظور انتخاب رئیس هیات کاراته استان و با حضور علوی مدیر کل ورزش  جوانان استان و اعضای این مجمع در محلس سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد ،رحیم محمود زاده رئیس قبلی این هیات با کسب  ۱۵ رای ماخوذه برای چهار سال دیگر سکاندار هیات کاراته استان شد .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 09:20 )
 

علوی خبر داد: دو ورزشکار رزمی کهگیلویه بویراحمدی عازم رقابتهای قهرمانی جهان می شوند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اعزام دو ورزشکار رزمی استان بهمراه تیم کیک بوکسینگ کشور به رقابتهای جهانی خبر داد.

محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:رقابتهای کیک بوکسینگ قهرمانی جهان به میزبانی کشور یونان در شهر اتن برگزار میشود.

علوی ادامه داد:این مسابقات از 4لغایت 10ابانماه با حضور ورزشکاران رزمی از سراسر جهان برگزار خواهد شد و دو ورزشکار رزمی استان به نام های سجاد حیدرپور در وزن 80-کیلو گرم و رضا عبادی در وزن 60- کیلو گرم بهمراه تیم ملی عازم این رقابتها خواهند شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از حضور این دو ملی پوش کیک بوکسینگ کشور،برای این دو ورزشکار کشورمان آرزوی موفقیت و پیروزی کرد .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 08:36 )
 

سرپرست هیات تنیس روی میز استان: یاسوج میزبان مسابقات تنیس روی میز جوانان و نوجوانان قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خصوعی سرپرست هیات تنیس روی میز استان از برگزاری و میزبانی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور در شهر یاسوج خبر داد.

پیمان خضوعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل بیان داشت:برای اولین بار یاسوج و هیات تنیس روی میز استان میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است.

خضوعی ادامه داد:

ورود ورزشکاران روز 30 مهرماه به شهر یاسوج خواهد بود و مسابقات طی روزهای یکم تا چهار آبانماه در شهر یاسوج و خانه تنیس روی میز برگزار خواهد شد .

سرپرست هیات تنیس روی میز استان از حضور 230ورزشکار تنیس روی میز بهمراه مربی و سرپرست از سراسر کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان خبر داد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی انجام شده میزبانی خوب و شایسته برای این ورزشکاران باشیم .

خضوعی از تعمیرات خانه تنیس روی میزشهر یاسوج با اعتبار 70میلیون تومان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و از حمایت ،تلاش و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی و تجهیز خانه تنیس روی تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد:از طرف فدراسیون و هیات تنیس روی میز استان نیز 20 میلیون تومان برای خرید

تجهیز ات خانه تنیس روی میز اختصاص یافته است.

سرپرست هیات تنیس روی میز استان در ادامه با تاکید بر اینکه در سال جاری کلاس مربیگری درجه ۳ برای علاقمندان برگزار شد عنوان کرد :جهت ارتقا دانش مربیان استاد عمیدی مربی  رده های ملی و  پایه فدراسیون تنیس روی میز کارگاه آموزشی برای مربیان برگزار کردند .

این مقام مسئول بیان داشت :تنیس روی میز استان سال گذشته در اردوی تیم ملی استعداد یابی ۳ شرکت کننده داشته است.

خضوعی ادامه داد : خوشبختانه میعاد خضوعی در تمامی مراحل بدون شکست در مسابقات موفق شد به اردوی تیم ملی راه پیدا کند و در مجموع نفر دوم کشور شود .

وی با بیان اینکه در طول سال گذشته مسابقات متعددی بصورت چند جانبه در شهرهای یاسوج،گچساران و سی سخت برگزار شده است اظهار کرد: از اول سال جاری در تمامی مسابقات کشور حضور کامل داشته ایم .

پیمان خضوعی در ادامه به جهت آمادگی بیشتر ورزشکاران تنیس روی میز، اردوهای فرا استانی در استان های خوزستان و فارس برگزار شد ضمن اینکه از قهرمانان تیم ملی جهت برگزاری اردو نیز دعوت بعمل آمد .

خضوعی گفت : کار بر روی سنین پایه بویژه بانوان در دستور ویژه هیات قرار گرفت که ثمره این تلاش دعوت از سه بازیکن پایه به ارودی استعداد یابی کشور بود .

وی ادامه داد : جهت هیات های شهرستان های بویراحمد و دنا به ترتیب ۸ و ۲ میز استاندارد خریداری شد و بازسازی سالن تنیس روی میز استان شامل سقف و روشنایی و خرید ۸۰ صندلی نیز انجام گرفت.

پیمان خضوعی از شرکت تیم نوجوانان باشگاه قصر آبی دنا در لیگ کشور خبر داد و گفت : برای برگزاری اردوها در سالن یک خوابگاه کنار سالن تنیس روی میز یاسوج راه اندازی شده است.

 

 

فرماندار شهرستان بویراحمد تاکید کرد : تعامل همه دستگاههای شهرستانی در برگزاری هر چه باشکوهتر همایش بزرگ پیاده روی خانواده

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد در نشست شورای ورزش شهرستان بویراحمد که به منظوربرگزاری همایش بزرگ

پیاده روی خانواده برگزار شده بود بر تعامل همه دستگاههای شهرستانی در اجرای باشکوه این برنامه تاکید کرد .

جلسه شورای ورزش شهرستان بویراحمد برگزار شد .

در این نشست که در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد و با حضور فرماندار،معاونین ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،رهامی رئیس هیات همگانی استان ،حسینی رئیس هیات همگانی شهرستان بویراحمد و اعضای شورای ورزش این شهرستان برگزار شد ،در خصوص تعامل دستگاههای اجرایی شهرستان در هرچه باشکوهتر برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده تبادل نظر شد .

کناری با تشکر از اداره کل ورزش و جوانان و هیات همگانی استان در برگزاری این نشست و اجرای همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج با حضور شبکه سوم سیما ،از کار بسیار خوب و پسندیده و ارزشمند این رویدادها در شهر یاسوج ابراز خرسندی کرد و بیان داشت :برگزاری این همایش بزرگ در شهر یاسوج فرصت خوبی است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت و میراث فرهنگی و گردشگری استان و شهر یاسوج را از طریق رسانه ملی به کشور اطلاع رسانی کنیم.

فرماندار شهرستان بویراحمد بر معرفی جاذبه های شهر یاسوج از طریق این همایش و برقراری نظم و امنیت محل برگزاری و مسیر همایش تاکید  کرد و خواستار حضور گسترده احاد مردم ،تشکها ،بانوان شد و از همه دستگاههای اجرایی خواست در برگزاری هر چه بهتر این همایش با اداره کل و هیات همگانی استان همکاری کنند.

اسماعیل رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر از حمایت های کناری فرماندار شهرستان ،هدف از برگزاری این نشست را اجرای همایش پیاده روی خانواده ذکر کرد .

رحیمی زاده به تشریح برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش در شهرستان بویراحمد پرداخت و از مدیران دستگاههای شهرستان خواست در جهت اجرای هر چه باشکوهتر همایش بزرگ پیاده روی با دستگاه ورزش و هیات همگانی همکاری کنند.

محمد علی رهامی رئیس هیات همگانی استان هدف از برگزاری این همایش را ایجاد شور و نشاط و شادابی احاد مردم ذکر کرد و بیان داشت:کهگیلویه وبویراحمد و شهر یاسوج اولین شهر برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در سال جاریست و باید از این فرصت باید در جهت  معرفی زیر ساخت ها ی گردشگری و میراث فرهنگی استان استفاده کنیم. همایش بزرگ پیاده روی خانواده روز جمعه 27 مهرماه با حضور شبکه سوم در شهر یاسوج برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 15:36 )
 
صفحه 1 از 515

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو